Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Havlu Kenarı Örnekleri Dantel

Dantel örneklerinden harika bir model daha. Çeyiz hazırlığında olanlar için yepyeni şahane bir örnek. Havlu kenarı örnekleri dantel modelini tığ oyası namaz örtüsü modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Simli iplerle, gümüş renkli iplerle de örüldüğünde harika durmazmı sizce. Bence muhteşem olur. Krem ve gold rengi iple örüldüğünde tam çeyizlik, damat bohçalarına gelin çeyizlerine koyulacak bir örnek olur. Havlu örnekleri için dantelleri, iğne oyalarını çok kullanıyoruz. Örgü havlu kenarı olarak, dantel pike takımı modelleri olarak, çarşaf kenarına da örebilirsiniz. Pike takımı dantel örnekleri olarak genelde enli modeller seçiliyor. Sizde öyle yapabilirsiniz. Bu zarif oyanın yapılışına geçmeden önce daha önce paylaştığımız birkaç modelden bahsettik. Şimdi yeni modelin tarifine geçebiliriz.

Dantel Havlu Kenarları

Renkli olarak veya tek renk de olarak yapabileceğiniz bir örnek. İki renk ile de harika duracaktır. Krem rengi ile havlunuzun renginde örebilirsiniz. Düz beyaz renk, krem rengi havlulara çok yakışacak.

Havlu Kenarı Örnekleri Dantel

Model çok güzel duruyor değil mi. Çok zarif. Detaylı anlatımı videoda yer alıyor. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Altında kullandığımız su örneğini değiştirerek farklı modeller de kullanabilirsiniz. İğne oyası ile tığ oyasını birleştirerek güzel modeli yapabilirsiniz. Havlu kenarı örnekleri dantel örneğini dilediğiniz gibi üzerinde değişiklikler yaparak yeni modelleri tasarlayabilir, örebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler