Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Bebek Battaniyesi

Tığ işi örgü modelleri ile puf puf yumuşacık bir battaniye yapılışı hazırladık. Kolay motiften makaron bebek battaniyesi yapılışı. Renkli kadife iplerle, peluş iplerle örebilirsiniz. Bebek battaniyesi olarak ördüğümüzde istediğiniz ölçülerde örebilirsiniz. Bebek battaniye örgü modelleri anlatımlı olarak videoyu takip edebilirsiniz. Örerken aklınıza takılan bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz. Motifli bebek battaniyesi modelleri için evde kalan iplerinizi de değerlendirebilirsiniz. Renk renk örebilirsiniz. Artık ipleri değerlendirmek içii çok iyi bir fikir. Örmesi de kolay. Bir günde birçok motif örebilirsiniz. Tığ işi bebek battaniyesi için ölçü de çok soruluyor. Eğer pusette, bebek arabasında kullanacaksanız çok büyük olmasına gerek yok. Battaniye için ideal ölçü 90 x 90 ebatlarında. Bebek arabaları için 60 x 60 cm ebatlarında örebilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Anlatımlı

Kolay bebek battaniyesi tığ işi ile örüyoruz. Nasıl ördüğümüzü normal bir iple ördük. Bu modeli dilediğiniz iplerle yapabilirsiniz. Modelde peluş iplerle örülmüş örnekleri göreceğiz. Motiflerin büyüklüğü kullanacağınız ipin kalınlığına ve tığın ölçüsüne göre değişecektir. İplik olarak alize baby soft kullanabilirsiniz. Ana kuzusu ip kullanabilirsiniz. 3 mm tığ veya kullanacağınız ipin kalınlık inceliğine göre tığlar seçebilirsiniz. Motifin yapılışı kolay. Videodan takip edebilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Battaniyesi

Tığ İşi Bebek Battaniyesi 1

Tığ İşi Bebek Battaniyesi 2

Tığ İşi Bebek Battaniyesi 3

Tığ İşi Bebek Battaniyesi 4

Model bittiğinde çok güzel duruyor. Lolipop gibi şeker gibi. Keyifle öreceğiniz bir battaniye. Tığ işi bebek battaniyesi için tüm detaylara aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Kaynak : http://beautifulcrochetstuff.com/how-to-join-yo-yo-puffs-macaroons-without-cutting-the-thread/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler