Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Baktüs Şal Yapımı

Baktüs şal modellerinden yuvarlak motiflerle yapılmış bir örnek. Tığ işi baktüs şal yapımı için birçok örnek var. Yapraklı baktüs şal yapımı paylaştığımız zaman çok sevilmişti. Alize diva örülmüş bir modeldi. Şallar için özellikle çeyizlik şal modelleri için angora ipler kullanılıyor. Renk çeşitliliği oldukça fazla. Simli olanları var pullu olanları var. Beğendiklerinizi örebilirsiniz. Baktüs şal modelleri yapılışı için batik ipler de kullanabilirsiniz. Kek ipler çıktı onları da kullanabilirsiniz. Uzun renk geçişli iplerle de çok şık duruyor şallar. Yine ördüğünüz şalların uç kısımları için püsküller kullanabilirsiniz. Baktüs şallarda şık duruyor. Kovboy şal yapılışı paylaşmıştık sizler için. Püsküllerle süslediğimiz tığ işi örgülerden. Daha fazla şal modelleri ve yapılışları için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Anlatımlı Baktüs Şal Modelleri

Tığ işi baktüs şal yapımını sizlere şemalı olarak vereceğiz. Ve aynı modeli farklı iki motif kullanarak örüyoruz. Bu ördüğümüz modeli de sizlere videolu olarak veriyoruz. Videolarda adım adım nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Yine şemada mevcut olacak. Dileyenler şemadan takip edebilirler. Kolay ve zarif duran bir örnek. Her renk ile çok güzel olacaktır. 4 farklı renk uygulamasını göreceksiniz. Beğendiklerinizi sizde kendiniz için, sevdikleriniz için örebilirsiniz.

Tığ İşi Baktüs Şal Yapımı 5

Şemada daire zinciri temsil ediyor. Uzun çizgiler trabzanı. Merserize iple ve 3.5 mm tığ ile örülmüş bir model. Yine şemada hangi ölçülerde örebilirsiniz görebilirsiniz. Şimdi videolarımızı görelim.

İki model arasında çok ufak farklar var. Hangisi daha çok hoşunuza gitti ise onu örebilirsiniz.

Tığ İşi Baktüs Şal Yapımı 2

Tığ İşi Baktüs Şal Yapımı 1

Tığ İşi Baktüs Şal Yapımı

Tığ İşi Baktüs Şal Yapımı 3

Tığ İşi Baktüs Şal Yapımı 4

Kaynak : https://www.stranamam.ru/post/13201179/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler