Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kovboy Şal Yapılışı

Üçgen şal modellerinden güzel bir örnek hazırladık. Şeftali renklerinde güzel bir model. Yazın en sevdiğim meyvelerindendir şeftali. Ve şeftali tonlarında güzel bir şal yapıyoruz. Tabi sizler farklı renklerle örebilirsiniz. Sevdiğiniz renklerde örebilirsiniz sizlerde. Tarifini şemalı olarak vereceğiz. Aklınıza takılan bir nokta olursa sorabilirsiniz. Sizlere kolay, şık ve gösterişli , en yeni şal modellerini anlatımlı olarak hazırlamaya çalışıyoruz. Çok seveceğiniz tığ işi ile örülmüş kolay ve güzel bir şal daha var. Örgü insanı rahatlatan , stresten uzat tutan en güzel tekniklerden biri. Edindiğimiz hobiler, hobinin her türlüsü psikolojik olarak da insana çok iyi geliyor. Hem örgü örmek insanı unutkanlıktan da koruyor. Sizi unutkanlıktan koruyacak güzel bir şal. Şemadan takip ederek en güzel şal modellerini yapabilirsiniz.

Sizde yaptığınız örgü modellerini bizlerle anlatımlı olarak paylaşabilirsiniz.

Baktüs Şal Nasıl Yapılır?

Kovboy Şal Yapılışı 5

Şalda kullandığımız modelin birçok ismi var. Badem örgü modeli, ananas örgü modeli, çilek örgü modeli. Şekil olarak hepsini andırıyor. Pamuklu iplikler, angora iplikler, merserize ipliklerle örebilirsiniz. İşte şemamız.

Kovboy Şal Yapılışı 3

Trabzan ve zincirle örülen güzel bir model. Kenar kısımlarına püskül ve boncuk takarak daha şık yapıyoruz. Şalımızı örüp bitirdiğimizde şal gerdirme işlemi yapıyoruz. Ütü derdinden kurtuluyoruz. Gerdirme tekniği ile örgüler daha güzel duruyor.

Kovboy Şal Yapılışı 4

Kovboy Şal Yapılışı 2

Kovboy Şal Yapılışı

Kovboy Şal Yapılışı 1

Kaynak : http://www.stranamam.ru/post/9702402/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler