Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Spiral Motif Yapılışı

Yepyeni bir motif daha hazırladık. Büyüterek istediğiniz boyutlara getireceğiniz çok güzel bir örnek. Spiral motif yapılışını keyifle öreceğiniz bebek battaniyesi modellerinde, örgü paspas modellerinde kullanacağınız çok güzel örneklerden. Hatta modelde artık ipleri değerlendirme projelerinde kullanabilirsiniz. Daha önce farklı çalışmalarda spiral motif örmüştük. İlk spiral motif örneğimiz videolu spiral örgü motif yapılışı. Bebek battaniyelerinde kullanacağımız zarif örneklerden. Lolipop örgü battaniye modeli yapılışı yine çok beğeneceğimiz ajurlu motiflerden. Dantel runner modellerinde de spiral motifleri kullandık. Güzel bir tarife spiral dantel runner yapımından ulaşabilirsiniz. Tığ işi duvar süsleri yapılışında da spiral motif kullanmıştık. Az sonra paylaşacağımız motifi de duvar süslerinde kullanabilirsiniz. Spiral motif yapımı detaylarına geçelim. En güzel örgüleri kendimiz örelim.

Spiral Motif Nasıl Örülür?

Tığ işi spiral örgüden çok güzel fıstıklı motif yapımı hazırladık. Bu model birkaç rengi bir arada kullanarak yapıyoruz. Tek renk olarak veya 2-3 renk olarak örebilirsiniz. Pamuklu iplerle örülmüş modelde sizde sevdiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Modeli bebek battaniyesi dışında farklı örgülerde de kullanabiliriz. Mesela örgü bardak altlığı modelleri, örgü amerikan servis modelleri olarak da kullanabiliriz. İplerimizin kalınlıkları değiştiğinde motifimizin boyutları da değişecektir.

Spiral Motif Yapılışı

Spiral motif yeni haliyle de çok güzel duruyor. Hemen örmek isteyeceğiniz güzellikte. Eğer hazırsanız hemen spiral motif yapılışı videosuna geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler