Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sepet Yapımı

2 farklı modelde harika sepet yapımı hazırladık. Çocuk odası dekorasyonunda, kız ve erkek bebek odalarında kullanabilirsiniz. Penye ip örgü modellerinden şirinler ve baykuşlu bir örnek. Şemalı anlatımlı sepet yapımı. Aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. Aynı şemaları farklı örgü sepet modellerinde kullanabilirsiniz. Penye ipten sepet örnekleri bebek odalarında içine bebek malzemelerinizi kullanabilirsiniz. Bezler, pişik kremi, pudralar, koyabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda ise yine bebeğinizin ürünlerini koyabilirsiniz. Banyoda havlu sepeti olarak örüp kullanabilirsiniz. Askılı örgü sepet yapımı da beşik kenarlarında, duvar süsü modellerinde kullanabilirsiniz. Sepet yapımını hobi malzemelerinizi koymak için kullanabilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinizde kullanabilirsiniz. Hadi yapılışına geçelim.

Penye İpten Sepet Yapımı

Ev düzeninde de aradığınız eşyaları bulmak için düzenleyici olarak kullanabilirsiniz. Sepet yapımı renk renk örüp dikiş malzemeleri, örgü malzemeleri, bebek eşyalarını, çorap sepetlerini koymak için kullanabilirsiniz. Böyle küçük şeyler çok kullanışlı olacaktır. Beğendiğiniz penye iplerle sepetleri örebilirsiniz. Baykuşlar istediğiniz renk. Ama şirinler ise mavi, beyaz renk.

Yazının içeriğinde baykuş sepet modelleri ve şirinler sepet modelleri yapılışı var. Önce baykuş sepet modelinin yapılış şemasını görelim.

Sepet Yapımı 1

Sepet Yapımı 2

 

Sepet Yapımı 4

Çok güzel bir sepet oldu. Her renk ile çalışabilirsiniz. Hadi şimdi şirinler sepet modelini inceleyelim. Beyaz kısmı sarı örerek şirine sepete dönüştürebilirsiniz.

Sepet Yapımı 5

Sepet Yapımı 6

Sepet Yapımı 7

Sepet Yapımı 8

 

Kaynak : https://ladynweb.ru/korzinki-iz-trikotazhnoj-pryazhi-kryuchkom-sxemy.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler