Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Penye İpten Sepet Örnekleri

Tam 99 tane penye ip sepet modelleri. Bu modellerin yapılışı yok. Netten sizin için derlenmiş modeller. Her biri çok güzel. Ben tek tek inceledim. Sizde ördüğünüz bir penye ip kare sepet modeline, penye ip örgü tekniklerine renk eklemeleri, desen eklemeleri yaparak bu sepetleri örebilirsiniz. Penye ip sepet örneklerinde evinizin her köşesinde kullanacağınız modeller mevcut. Mutfak için, banyo için, bebek odaları için ve diğer odalarınız için kullanabileceğiniz sepet modelleri. Pamuklarınızı ve kulak çubuklarını koymak için çok şık sepetler var. Banyo dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Tuvalet kağıdı koymak için harika sepetler var. Ekmek sepeti olarak kullanabileceğiniz modeller var. Bebek odalarında bebeklerinizin bezlerini, kremlerini koyacağınız harika modeller var. Daha önce ördüğünüz örgü sepet modellerinde küçük değişiklikler yaparak yepyeni modeller tasarlayabilirsiniz. Beğendiğiniz bir desenin şablonunu sık iğne ile sepetlerinize yansıtabilirsiniz.

Penye ipten fıstıklı sepet yapımı en çok örülen ve çok sevilen modellerden. Tek renk örebileceğiniz gibi renk renk çizgili olarak da örebilirsiniz. Örgü sepet modelleri ve yapılışları için yuvarlak, yıldız, uzun, kare gibi modelleri ihtiyacınıza göre örebilirsiniz.

Penye İpten Sepet Yeni Modeller

99 tane sizlere örgülerinizde fikir verecek sepet modelleri hazırladık. Penye ipten sepet örnekleri arasında o kadar güzel modeller var ki bayılacaksınız. Ben hepsini tek tek inceledim. Hayvan figürlü sepetler, incili – boncuklu sepetler, araba şeklinde sepetler, kapaklı sepetler… Daha neler var neler. Hepsini tek tek incelemenizi tavsiye ederim. Şimdi bu güzel modelleri inceleyelim ve beğendiğimiz desenleri örmeye başlayalım.

 

Kaynak: https://tr.pinterest.com/pin/360358407675693480/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler