Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Rüzgar Gülü Örgü Modeli Yapılışı

Dantel runner modelleri, masa örtüsü modelleri, çeşitli dantel örnekleri, örgü yelek modelleri, örgü şal modelleri gibi çeşit çeşit modellerde kullanacağımız muhteşem bir modelin yapılışını hazırladık. Rüzgar gülü örgü modeli yapılışı. Motif motif duran ama bütün örülen örgü modellerinden.  Bütün olarak örüldüğü için hiç motif ekleme derdimiz olmayacak. Ayrıca ölçü belirleme de kolay olacak. Yeleklerde kol kesimini rahat yapabiliriz. Yada yazlık örgülerde. Ayrıca şal örerken de boyutları ayarlamak kolay olacak. Yazlık bebek battaniyesinde de kullanabiliriz. Yazlık battaniyelerde de çok hoş durur. Hatta örgü etekler, pareolar da düşünülebilir.

Örgü modellerinden rüzgar gülü desenli çok hoş örgüler ördük. Genelde lif modelleri ördük. Bebek battaniyesi ördük. Mesela rüzgar gülü bebek battaniyesi çok beğeneceğiniz şiş örgü örnekleri ile örülmüş haraşo örgü modeli olarak kullanılmış motifli modellerden. Benzer bir modeli üçgen örgü modelleri olarak hazırlamıştık. Yine üçgen örgü şal modellerinde kullanabilirsiniz. Yapılışına ise rüzgar gülü örgü şal yapılışından ulaşabilirsiniz. Çok hoş duran rüzgar gülü örgü modeli yapılışının anlatımını izlemeye geçiyoruz.

Rüzgar Gülü Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Rengiyle modeliyle çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Detaylı anlatımıyla rüzgar gülü örgü modeli yapılışı. Runnerler, şallar, yelekler, battaniyeler, yazlık örgü modelleri, bluzlar gibi birçok modeli öreceğimiz örneklerden. Duruşu ise tıpkı aşağıdaki gibi olacak.

Rüzgar Gülü Örgü Modeli Yapılışı 3

Rüzgar Gülü Örgü Modeli Yapılışı 5

Rüzgar Gülü Örgü Modeli Yapılışı 5

Rüzgar Gülü Örgü Modeli Yapılışı 1

Rüzgar Gülü Örgü Modeli Yapılışı 2

Harika değil mi. Son olarak videoya geçeceğiz. Daha sonra baştan sona anlatımıyla rüzgar gülü modelinin yapılışını öğrenecek çeşit çeşit modellerin tasarımlarında kullanacağız.

Kaynak : https://www.etsy.com/listing/1486506683/crochet-pattern-lacy-motifs-like-crochet

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler