Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pirinç Örgü Bebek Hırka Modelleri

Bebekler için önden düğmeli, V yakalı güzel bir hırka modeli hazırladık. Pirinç örgü modeli ile hazırlanmış bir hırka. Pirin örgü bebek hırka modellerinin tarifi mevcut değil. En altta bulunan linkten tarife ulaşabilirsiniz. Sizlere pirinç örgünün nasıl yapıldığını Türkçe videolu olarak hazırladık. Yine reglan kollu bebek hırka yapılışı videosu hazırladık. V yakalı ve düğmeli. İsterseniz bu modele pirinç örgü uygulayabilirsiniz. Sizlere yine Türkçe olarak şişe ilmek atma ve düz örgü, ters örgü örülüşünü, pirinç örgü yapılışını hazırladık. Diğer hırka modeli yabancı örgü modellerinden. Reglan kollu. Ön V sayılarını aynı yapıp normal kollu hırka olarak da örebilirsiniz. Düşük kollu hırka modelleri olarak da örebilirsiniz bebek hırkalarını. Pirinç örgü  çıtır çıtır duran bir model. Büyükler için küçükler için örülen örgülerde çok güzel duruyor. Pirinç örgü bebek hırka modelleri sayıları ayarlanarak her yaşa göre örebilirsiniz. Videolu pirinç örgü hırka modelleri örebilirsiniz. Pembe ve yeşil renkle örmüştük. Çok güzel olmuştu. Yakalı pirinç hırka tarifini örüp anne kız, anne oğul hırka kombinleri yapabilirsiniz.

Pirinç Örgü Hırka

Güzel bir bebek hırkası, güzel bir bebek tulumu, patik modelleri, bebek şapka modelleri örebilirsiniz. Bebek battaniyelerinde de çok güzel duruyor. Hırka, tulum, pantolon, ceket, yelek, şapka ve patikle pirinç örgü kullanarak güzel bir takım örebilirsiniz. Bebe yünleri, pamukluk ipler örgülerinizde çok güzel duracaktır.

Önce sizlere pirinç örgü ve şişe ilmek atmanın nasıl yapıldığını göstermek istiyorum.

Kolay bir örnek. Düz örgü ve ters örgü ile yapılıyor. Şimdi ise sizlere pirinç örgü bebek hırka modellerini göstermek istiyorum.

Pirinç örgü ile yapılan tulumlara bir göz atalım.

Ve şimdi de bahsettiğim V yaka örgü reglan kol hırka yapılışına göz atalım. Kaynak kısmında pirinç hırkanın tarifine ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.etsy.com/au/listing/574533041/baby-jumper-knitting-pattern-mio-knitted

https://www.etsy.com/uk/listing/506706700/baby-romper-knitting-pattern-mio-knitted

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler