Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Peyzaj Düzenlemesi Fikirleri

Sizlere çok güzel peyzaj düzenlemesi fikirleri hazırladık. Bu çalışmaları bahçelerinizde, uygunsa balkonlarınızda, teraslarınızda yapabilirsiniz. Peyzaj düzenleme modellerinde çeşitli taşları, çeşitli ağaçları kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz çiçekleri kullanabilirsiniz. Küçük havuzlar, akvaryumlar yapabilirsiniz. Harika modeller var galeride. 130 dan fazla model var. Ağaç kütükleri kullanabilirsiniz. Işıklandırmalar, mumlar kullanabilirsiniz. Bodur ağaçlar çok güzel duruyor. Kaktüs çeşitleri, teraryum bitkileri çok güzel duruyor. Deniz kabuklarını kullanabilirsiniz düzenlemelerinizde. Bahçe düzenleme şekilleri oluşturarak içini çizmeler, botlar, kot pantolonlar kullanarak çiçekler dikebilirsiniz. Renk renk çiçekler de çok güzel duracaktır. Ve yine ortancalar, lavantalar kullanabilirsiniz. Daha önce sizlerle veranda tasarımı örnekleri paylaşmıştık. Orada beğendiğiniz modelleri de bahçelerinize, teraslarınıza, balkonlarınıza yapabilirsiniz. Taşlarla yapılmış bahçe fikirlerini de düzenlemelerinizde kullanabilirsiniz. Pratik bahçe tasarımları ve bahçe dekorasyon örnekleri çalışmaları sizlere yol gösterecektir.

Bahçe Peyzaj Düzenleme Örnekleri

130 dan fazla sizlere fikir verecek harika modeller var galeride. Taş boyama örnekleri ile yapılmış çalışmalar var. Minyatür şelaleler, göller var. Çeşitli boylarda yapılmış saksılarla yapılmış çalışmalar var. Betondan yapılmış tasarımlar var. Küçük bir köy hazırlanmış, çocukların oynaması için hazırlanmış modeller var. Peyzaj düzenlemesi fikirleri içinde çok beğeneceğiniz bahçe, balkon ve teraslarınıza keyifle uygulayacağınız çalışmalar var.

İncelerken içinizi rahatlatacak, suyun sesini duyduğunuz, çayınızı kahvenizi alıp bahçede oturup keyifle çayınızı içeceğiniz, hayal kuracağınız, sevdiklerinizi ağırlayacağınız bir bahçeniz, balkonunuz olmasını isteyeceksiniz. Ve uygun olan modelleri evinizdeki balkonlara, bahçelerinize uygulayabileceksiniz. Şelalerin yapılışından, taş boyama örneklerinden, teraryumlar ile mini bahçe yapımından bahsetmiştik. Şimdi peyzaj düzenlemesi fikirlerini inceleyelim.

 

Kaynak : https://tr.pinterest.com/search/pins/?q=landscaping%20ideas&rs=typed&term_meta[]=landscaping%7Ctyped&term_meta[]=ideas%7Ctyped

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler