Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Penye İpten Çanta Yapımı Modelleri

Penye ip örgü modellerinden sizlere clutch çanta yapımı hazırladık. 3 güzel video ile kendinize penye ipten çanta yapımı modelleri örebilirsiniz. Metal askılar, deri askılar da ekleyebilirsiniz. Penye ipten çanta yapımı modelleri için ribbon ipler, penye ipler, koton makrome ipleri kullanabilirsiniz. Taranabilir iplerle püskül kısımları daha güzel duracaktır. Penye ipten çanta yapılışı makrome düğüm çeşitlerinden oluşuyor. Beğendiğiniz düğüm teknikleri ile çantaları örebilirsiniz. Ve yine askı olarak penye ipleri kullanabilirsiniz. Zincir ve penye ipleri aynı anda kullanabilirsiniz. Clutch çanta yapımından omuz çantası modeline çevirebilirsiniz. Penye ipten haraşo çanta yapımı hem clutch olarak hemde omuz çantası olarak kullanılabilecek bir model. Hadi kapaklı, püsküllü harika çantanın yapılışına geçelim.

Penye İpten Çanta Yapımı Videolu

Örgü clutch çanta yapımı için penye ipler kullanıyoruz. Kalınlıklarını, renklerini istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Makrome ve kordon iplerle de örülebilecek modellerden. Çok beğeneceğinizi düşünüyorum. Örmesi kolay kullanışı çok şık bir örnek. Ben daha çok sırt çantası kullanıyorum. Sırt çantasına da çevrilebilir. Yuvarlak bir taban örülüp daha sora üzerine beğendiğimiz düğümlerle çantamızı örebiliriz.

Penye İpten Çanta Yapımı Modelleri

Çanta çok güzel duruyor. İp ölçüleri ve nasıl örüldüğüne dair tüm detaylı bilgiler videoda yer alıyor. Sandalyeye, masaya sabitleyerek rahatlıkla örebilirsiniz. Çantanın boyutlarını da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Daha geniş veya daha uzun çantalar örebilirsiniz. Şimdi penye ipten çanta yapımı modellerinin tüm detaylarını videolardan izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler