Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Papatya Motifli Hırka Yapılışı

Black Pink solistlerinin giydiği örgü modelleri ve yapılışlarıyla devam ediyoruz. Sırada papatya motifli hırka yapılışı var. Black Pink Jisoo nun giydiği bir hırka. Bu motifi biliyoruz. Papatya motifli hırkazikzak örgü modelleriyle birleştirilerek örülmüş bir model. Bu güzel motiflerle bebek battaniyesi, örgü çanta modelleri, örgü paspas modelleri olarak da örebilirsiniz. Papatya motiflerini örgü bardak altlığı modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Çeşit çeşit modellerin yapılışında kullandığımız motifi bu kez örgü hırka modellerinde kullanıyoruz. Kare zeminler örüp üzerine örgü aplike modellerinden süslemelerle farklı hırkalar da tasarlayabilirsiniz.

Papatya Motifli Hırka Yapılışı

El örgü hırka modellerinden ve ünlülerde gördüğümüz hırkalardan bahsedeceğiz. Yine Black Pink solistlerinde gördüğümüz bluzun yapılışına meyveli örgü askılı bluz yapılışından ulaşabilirsiniz. Çeşitli papatya motifleriyle ördüğümüz hırkalardan bahsedelim. Papatya motifli hırka modeli çok hoş ajurlu papatyalardan. Papatya motif bebek battaniyesi yapılışı ise yine hırkalarda kullanabileceğimiz bir motiften oluşuyor. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi papatya motifli hırka yapılışını öğrenme zamanı.

Papatya Motifli Hırka Yapılışı 10

Papatyalı Hırka Nasıl Örülür?

Çeşitli papatya motifleriyle ve zikzak örgü modelleriyle örülmüş hırkalara göz atacağız. Daha sonra kendimize videoda anlatıldığı gibi veya farklı motiflerle hırkayı örmeye başlayacağız. Koton ipler, merserize ipler hırkaya çok yakışacaktır.

İlk olarak papatya motifli hırka örneklerini inceleyelim.

Çok hoş değil mi. Son olarak videoya geçelim ve detaylarıyla papatya motifli hırka yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler