Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Sandalye Minderi Modelleri

Kız çocuklarınız için, çocuklarınız kullandıkları sandalyeler için minder hazırladık. Tığ işi ile ördüğümüz çocuklarımızın sevdiği kahramanlardan oluşan bir minder. Kızlarda bir prenses hayranlığı oluyor. Son zamanların gözdesi Elsa. Elsalı minderler örebilirsiniz. Örgü sandalye minderi modelleri için şemalar vereceğiz sizlere. Sizde şemaları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Çocuk odası dekorasyonu için örgü minder modellerini örebilirsiniz. Örgü puf minder yapılışını örebilirsiniz. Renk renk, çizgili örgü puflarda çok güzel duracaktır odalarında. Hem rahatça oturacakları bir minder. Zikzak örgü puf yapılışı en güzel örneklerden. Örgü sandalye minderi modellerini sadece kız çocukları için değil erkek çocukları içinde örebilirsiniz. Uzay temalı, arabalar, trenler ekleyebilirsiniz. Türkiye’de ilk defa bizde gördüğünüz sandalye minderlerinin yapılışına geçelim.

Tığ İşi Minder Örnekleri

Kızlarınızın odası için hazırlayacağınız harika bir model. Ve şemalar üzerinde kızlarınızın veya erkek çocuklarınızın sevdiği figürleri ekleyebilirsiniz. Kalın koton iplerle örebilirsiniz. Sandalyenin büyüklüğüne göre ribbon iplerle örebilirsiniz. Üzerine tığ işi aplikeler ile süslediğimiz güzel bir minder. Şimdi örgü sandalye minderi modelleri için kullanacağımız şemaları görelim.

Örgü Sandalye Minderi Modelleri 5

Örgü Sandalye Minderi Modelleri 6

Örgü Sandalye Minderi Modelleri 7

Örgü Sandalye Minderi Modelleri 8

Örgü Sandalye Minderi Modelleri

Şemalarda x sık iğne anlamına geliyor. V artırma aynı yere 2 sık iğne anlamına geliyor. Daireler zincir, uzun çizgiler trabzan anlamına geliyor. Şemalarımız bu şekilde. Amigurumi tekniği ile yanı sık iğne ile örüyoruz. Ve minderimizin üzerine örgü figürlerle süslemeler yapıyoruz. Örgü sandalye minderi modelleri bittiğinde aşağıdaki gibi görünecek.

Örgü Sandalye Minderi Modelleri 4

Örgü Sandalye Minderi Modelleri 2

Örgü Sandalye Minderi Modelleri 1

Örgü Sandalye Minderi Modelleri 3

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/sidushki-krjuchkom-dlja-stula-v-komnatu-devochki/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler