Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Organizer Yapımı

Motifli örgü örneklerinden çok şık organizer örüyoruz. Çocuk odası dekorasyonunda çocuklarınızın eşyalarını, oyuncaklarını koymak için kullanabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Hobi odalarınızda ve evinizin istediğiniz köşesinde kullanabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay. Hanım dilendi bey beğendi motifinden örüyoruz. Bu motifin yapılışını ayrıntılı bir şekilde paylaştık. Bugünde şemalı olarak paylaşacağız. Organizer olarak da değişik fikirlerin yapılışından bahsetmiştik. Mesela kablo düzenleyici yapımı yapmıştık birlikte. Kabloların çirkin görüntüsünden kurtulmuştuk. Keçeden dikiş organizeri yapımı yapmıştık. Dikiş malzemelerimizi, örgü malzemelerimizi içine koyduğumuz çok şık bir çanta dikmiştik. Kot pantolon cep organizer yapılışı da çok güzel bir fikir. Çalışma masanız üzerine, duvara yerleştirebilir ve içine malzemeleriniz koyabilirsiniz. Şimdi de farklı bir organizer yapıyoruz. Örgü organizer yapımının aşamalarına geçelim.

El Yapımı Organizer

Örgü organizer yapımı için çok bilindik bir motifi kullanıyoruz. Papatya motif. Bu motif ile daha önce battaniye örmüştük. Şimdi de şık bir organizer örüyoruz. Bu proje ile artık iplerinizi de değerlendirebilirsiniz. Ahşap çubuk üzerine monte ederek duvarda süs olarak da kullanabilirsiniz. Dilerseniz arka kısımlar için kumaş dikebilirsiniz. Yine örnekteki gibi örgü ile yapabilirsiniz.

Önce organizerin motif şemaları ile başlayalım.

Örgü Organizer Yapımı 3

Örgü Organizer Yapımı

İki motif şemamızı da gördük. Kaç cepli yapmak istiyorsanız önce cepleri örün. Daha sonra arka kısmını ceplerin boyutlarında trabzanlar yaparak örün. Daha sonra motifleri üzerine dikin. Veya örerken sık iğne ile birleştirebilirsiniz.

Çok güzel görünüyor. Yapması da kolay.

Örgü Organizer Yapımı 1

Örgü Organizer Yapımı 2

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/kryuchkom-organayzer-s-karmashkami-na-stenu/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler