Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kalp Paspas Nasıl Yapılır?

Penye iplerle örebilirsiniz. Penye ipten paspas modelleri ve penye ipten sepet modelleri yapabilirsiniz aynı şablonu kullanarak. İçinde kalp bulunduran birçok örgü modelinden bahsetmiştik. Kalp battaniye yapılışı, kalp duvar süsleri, kalp kanaviçe pano modelleri, kalp şeklinde porselen fincan boyama yapımı, kalp örgü kitap ayracı yapımı, kalp sırt çantası yapımı , kalp örgü bluz yapımı ve daha neler neler. Kalp içerikli o kadar çok şek paylaştık ki.  Bugün sizlere kalp paspas yapımından bahsedeceğiz. daha önce sizlere farklı modelde örgü kalp paspas yapımından bahsetmiştik. Delikli bir modeldi. Şimdi paylaşacağımız model biraz daha farklı.

Penye İpten Kalp Paspas Nasıl Yapılır?

Ev dekorasyonunda kullanacağınız çok şık bir paspas . Çocuk odası dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Evinizin diğer köşelerinde kullanabilirsiniz. Penye ipleri nette ve büyük hobi marketlerde bulabilirsiniz. Benim bulunduğum çevrede tuhafiyelere yeni yeni geliyor daha. Her rengi bulmak ta mümkün değil. 8 – 10 mm arası tığlar kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere paspasın şablonunu verelim.

Örgü Kalp Paspas Nasıl Yapılır? 3

Modelimizin şeması bu şekilde halkalar zinciri, siyah noktalar sık iğne, uzun çizgiler ise trabzanı temsil ediyor. Tek renk olarak da örebilirsiniz. Birkaç renk değişimi de yaparak da örebilirsiniz. Her turda renk değişimi yaparak rengarenk örebilirsiniz. Şimdi bittiğinde nasıl görünüyor ona bakalım.

Örgü Kalp Paspas Nasıl Yapılır? 2

Örgü Kalp Paspas Nasıl Yapılır? 1

Örgü Kalp Paspas Nasıl Yapılır?

Kaynak : http://www.fabartdiy.com/how-to-crochet-heart-shaped-rug-and-basket-in-one/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler