Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bebek Yelekleri

Bebek yeleklerinden sizlere hem kız bebekler için hemde erkek bebekler için çok hoş bir yeleğin anlatımını hazırladık. Örgü bebek yeleklerini istediğiniz renklerde örerek torunlarınıza, kızlarınıza, oğullarınıza örebilirsiniz. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaş grubu için örebilirsiniz. Bebek yelek örnekleri anlatımlı modellerde bebe mavi ve bebe pembe renkleri çok kullanılıyor. Hep nedense erkek çocuklar için mavi, kız çocuklar için pembe kullanılıyor. Ben her rengin her çocuk için uygun olduğunu düşünüyorum. Yelek modellerinde daha önce farklı modellerde kullandığınız örnekleri de kullanabilirsiniz. Mesela mandalina dilimi örgü modelinden çok güzel bebek yelekleri oluyor. Ahududu örgü modeli yapılışı bebek yeleklerine, örgü hırka modellerine, şapka modellerine çok yakışıyor. Bunun gibi ters başak örgü modeli, pirinç örgü modeli gibi örnekleri de kullanabilirsiniz bebek yeleklerinde. Dümdüz bir yelek örüp üzerini örgü aplike modelleri ile örgü süsleme sanatı ile, armalarla, örgü üzerine işleme ile süsleyebilirsiniz. Bugünkü yelekte top fıstıklar ve ajurlar kullanıyoruz. Dilerseniz hemen yapılışına geçelim.

Örgü Bebek Yelekleri Modelleri

Örgü bebek yelek modelleri videoda anlatılan ölçüler 1 yaş için uygun. 97 ilmek ile başlıyorsunuz. Yelek için 3.5 mm şiş ve bebe yünleri kullanabilirsiniz. Şişe 97 ilmek attıktan sonra videoda anlatıldığı gibi modeli örebilirsiniz. Çok güzel bir model. Fıstıkların yapılışını farklı modellerle de birleştirebilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Şapka modellerinde kullanabilirsiniz mesela.

Örgü Bebek Yelekleri 1

Örgü Bebek Yelekleri

Örgü Bebek Yelekleri 2

Örgü Bebek Yelekleri 3

Yeleğimizin her iki renkte de nasıl durduğunu gördük. Şimdi tarifini videolu olarak görelim. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler