Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Yelek Örnekleri Anlatımlı

Erkek bebek yelek örgü modelleri açıklamalı, kız bebek yelek örnekleri olarak yapabilirsiniz. Detaylı anlatımı ile birazdan sizlerle olacak. Üzeri örnekli bir model. Bebek yeleklerinde sizlere en güzel örnekleri en anlaşılır şekilde anlatımlı olarak hazırlamaya çalışıyoruz. Yine güzel bir model ve yine erkek ve kız bebeklerimiz için yapacağımız bir model. Mandalina dilimi bebek yeleği yapılışını da kız ve erkek bebekler için örebilirsiniz. Kızlarınız içinse bebek bolero yapımı videolu örneği deneyebilirsiniz. Arkadaşım kızım için hediye örmüştü. Yeni doğan olarak normal yelek olarak kullandık 1 – 1,5 yaşına geldiğinde ise bolero olarak kullandık. Çok kullanışlı oluyor bence.

Kolay Anlatımlı Bebek Yelekleri

Bebek yelek örnekleri anlatımlı örnek videoda verilen ölçüler 1- 3 yaş için uygun. Tabi her çocuğun bedeni, kilosu farklıdır. Bunlar ölçüde değişkenlik oluşturacak unsurlar. Kullanılan ipte aynı şekilde ölçüleri değiştirebilir. Yeleğin kol kısımları ile istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Daha kısa veya daha uzun tutabilirsiniz. Uzun tutarak hırka olarak da kullanabilirsiniz. Aynı ölçülerde örüp farklı örneklerde kullanabilirsiniz. Bebe yünü ve 3 – 3.5 mm şişlerle örebilirsiniz. 87 ilmek atarak başlıyoruz. Ve videoda anlatıldığı gibi örmeye devam ediyoruz.

Bebek Yelek Örnekleri Anlatımlı

Model çok güzel, sade ve zarif. Tüm detaylar videoda. Sayıları artırarak veya azaltarak istediğiniz yaş grubu için örebilirsiniz. Şimdi bebek yelek örnekleri anlatımlı örneğimiz nasıl yapılıyor izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler