Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bandana Yapımı

Tığ işi örgü modellerinden çok şık örgü bandana yapımı hazırladık. Birçok renkte pamuklu iplerle örülen saç bandını çok seveceksiniz. Model çok güzel. Daha büyük yapılarak örgü şal modellerinde kullanılabilir. Örgü yelek modellerinde, bebek örgülerinde de kullanılabilir. Örgü saç bandı modellerinin başlangıç kısmında oklava örgüsü modelini kullanıyoruz. Diğer kısımlarda trabzanlarla çiçekler yapıyoruz. Örgü bandana modelinin uç kısmına üçgenin bitiş kısmına püskül de takabilirsiniz.  Örgü saç bandı yapımı anlatımlı model için beğendiğimiz tığ işi örnekleri kullanabiliriz. Farklı tığ işi örnekleri bir akada kullanabiliriz. Tığla başlayıp şişle devam edebiliriz. Tam tersi olarak şişle başlayıp tığla devam edebiliriz. İnciler, boncuklar ekleyebiliriz. Tahta boncuklarda, renkli boncuklarda çok yakışır örgü bandana modellerine. Hadi yeni model bandananın yapılışına geçelim.

Örgü Bandana Yapımı Anlatımlı

3 mm tığla pamuklu iple örülmüş kolay bir model. Örgüye yeni başladıysanız ve kendinize bandana örmek istiyorsanız bu modelle başlayabilirsiniz. İlk başlangıçtaki kısımda zorlanırsanız yine sonrasında devam eden çiçekli örneği başlangıçta kullanabilirsiniz. Zincir üzerine trabzan yaparak örebilirsiniz. Popcornlar yapabilirsiniz.

Örgü Saç Bandı Yapımı

Çok güzel görünüyor değil mi. İlk fırsatta bende kızım için öreceğim. Eğer sizde kendinize, kızlarınıza, hediyelik fikirler olarak sevdiklerinize örmek isterseniz, hemen altta videoyu bulabilirsiniz. Sizde ördüğünüz saç bandı modellerini bizlerle paylaşabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler