Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bandana Modeli

Yaz kış kullanabileceğiniz çok şık örgü bandana modeli. Yazın merserize ipliklerle örebilirsiniz. Örgü saç bandana modellerinin anlatımlı güzel örnekleri sizlerle yapılışını paylaşmıştık. Şimdi yine çok şık bir modelin yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. Sayıları , artırmaları daha küçük bağlayarak kızlarınız için, her yaş grubu için örebilirsiniz. Şimdi anlatacağımız model şişle örgü bandana yapımı. Ama daha önce hem şişle , hem de tığ işi örgü modelleri ile yapılmış birçok modeli paylaşmıştık.

Yine şişle yapılan modellere devam edersek pirinç örgü modeli ile çok güzel örnekler yapabilirsiniz. Pirinç örgü ile yapılmış örgü saç bandı yapımı paylaşmıştık. Şişle devam ediyorum örneklere. Kordon örgü modeli yapılışından bahsetmiştik. Kordon örgü modeli ile çok şık saç bandı örnekleri yapabilirsiniz. Kordon örgü modelinden neler yapılır sizlerle ayrıntılı bir şekilde paylaşmıştık. Önceki yazılarımızı inceleyerek sizde kendiniz ve kızlarınız için çok güzel örnekler yapabilirsiniz. Tığ işi ile yapılan bandana modelleri arıyorsanız örgü saç bandı modelleri ve yapılışı isimli yazımızı inceleyebilirsiniz.

Örgü Bandana Modeli

Örgü Bandana Nasıl Yapılır?

Videoda örgü bandana yapımı ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. Modeli ince ve kalın her türlü iplikle örebilirsiniz. Yazlık iplerle örecekseniz 6 kalın kışlık iplerle örecekseniz 4 ilmek ile başlıyorsunuz. Ortalara doğru ilmek sayısını artırıyoruz. Ve istenilen genişliğe ulaştığı zaman kesme yaparak tekrar ilmek sayısını azaltıyoruz. Üzerini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. İşte tarifi.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler