Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mutfak Dolapları için Pratik Fikirler

Mutfak için pratik fikirler biz hanımların oldukça hoşuna gitmektedir. Tabi mutfak vazgeçilmezi dolaplarda bizler için apayrı bir öneme sahiptir. Tam anlamıyla kullanışlı ve düzenli bir dolap isteriz. Ama yine de bazı şeylere dolaplarımızda koyacak yer bulamayız. Bu da ister istemez gerer bizleri. İşte bu nokta da pratik fikirlere, pratik bilgilere ihtiyaç duyarız. İnternette gezerken gözüme çarpan birkaç öneri resmi paylaşmak istiyorum. Tabi bunları kocamıza, eşimize kabul ettirmek biraz sıkıntı olabilir ama mutfakta en fazla vakit geçirenler biz olduğumuz için bu pratik bilgileri uygulamasını güzelce izah ederek rica etmek gerekir. Bu uygulamalardan sonra kullanılmayan alanlar bile en etkin bir şekilde değerlendirilmiş olacak. Bu 5 görsel bizim zihnimizde yeni ufuklar açabilir.

Sizin de önceden uyguladığınız veya bunları gördükten sonra şöyle de yapabiliriz dediğiniz mutfak için pratik bilgiler olur ise lütfen bu içerik yorum alanı ile biz ve herkesle paylaşın. Akıl akıldan üstündür demişler. Hatta aşağıdaki örneklerin eksi yönleri var ise yorumda belirtebilirsiniz. Fakat lütfen nezaket kurallarına uyarak bunları belirtelim. Sitemizde çok sorun olmuyor fakat facebook ta öyle yorumlar görüyorum ki bir hanım bunu nasıl söyler demeden geçemiyorum. Lütfen eleştirirken yapıcı olalım ve geliştirmeye yönelik yapalım bunları. İşte o zaman hepimize bir faydası olur.

Dilerseniz elde kolay bulaşık nasıl yıkanır başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz. Böylece pratik bilgileri artırmış olursunuz :)

Mutfakta Dolapta Yer Açma Pratik Bilgiler

Mutfak Dolapları için Pratik Fikirler 6

fb.com/sahende.akkan

Mutfak Dolapları için Pratik Fikirler

Mutfak Dolapları için Pratik Fikirler 1

Mutfak Dolapları için Pratik Fikirler 2

Mutfak Dolapları için Pratik Fikirler 3

Mutfak Dolapları için Pratik Fikirler 4

Daha fazla mutfak dolabı için fikir ve görsel bulduğumda yine buradan paylaşmaya çalışacağım. Siz de kendi çektiğiniz fotoğrafları gönderebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler