Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Diş Beyazlatma Evde

Evde diş beyazlatmanın doğal yöntemlerinden bahsedeceğiz. 2 dakikada diş beyazlatacağız. Evdeki malzemelerle daha beyaz dişlere kavuşacağız. Birçok kimyasal madde, çeşitli diş macunları var. Diş beyazlatma yöntemlerinde onları da kullanabilirsiniz. Diş beyazlatma bandı, diş beyazlatma kalemi kullanabilirsiniz. Diş beyazlatma evde yapılacak yöntemi de uygulayabilirsiniz. Evde doğal diş beyazlatma yöntemleri için muz kabuğunu da kullanıyoruz. Diş beyazlatma ve bakım evde nasıl yapılır, hangi malzemeler kullanılır hemen detaylara geçiyoruz.

Diş Beyazlatma Evde 2

2 Dakikada Diş Nasıl Beyazlatılır?

Kahve, çay, gazlı içecekler dişlerimizi sarartıyor. Nikotin lekeleri, sarı – kahverengi lekeler göze hiç güzel görünmüyor. Diş fırçası bazen yeterli olmayabiliyor. Ne kadar fırçalarsak dişlerimiz eski beyazlığına kavuşmayabiliyor. Peki ne yapmalı. Neyse ki dişlerimizi 2 dakikada beyazlatma yöntemini öğreneceğiz.

  • Karbonat
  • Yarım limon
  • Bir parça kağıt havlu

Boş bir kase içine 1 yemek kaşığı karbonat koyalım. 1 yemek kaşığı limonu suyunu karbonatın üzerine dökelim. Karıştıralım. Kağıt havluyu katlayalım. Karışıma batılarım. Dişlerimizin üzerine sürelim. Maksimum 2 dakika dişlerimizde bekletelim. Dişlerimizi temiz suyla çalkalayalım.

Diş Beyazlatma Evde

Dişlerimiz 2 dakikada bembeyaz oldu. Artık dişlerimizi anında nasıl beyazlatacağımız biliyoruz. Sarı dişlere ve kahverengi lekelere veda ediyoruz. Lekelerden, tartarlardan kurtulmak için basit bir yöntem. Dişlerimiz hızlı bir şekilde ve doğal yöntemlerle parlıyor. Diş teli kullanıyorsanız sorun değil. Yine aynı yöntemi kullanabilirsiniz.

Bu karışımı 2 dakikadan fazla dişlerinizde tutmayın. Diş minesine zarar verebilir. Ayda 1 – 2 defadan fazla kullanmayın. Dişlerin daha uzun süre beyaz kalması için karbonatla düzenli olarak yıkayabilirsiniz. Karbonat diş taşını aşındırır. Diş beyazlatmak için en iyi yöntemlerden biri. Aşırı kullanımda dişlere zarar verebilir.

Diş Beyazlatma Evde 1

Kaynak : https://www.comment-economiser.fr/fille-trouve-astuce-etonnante-pour-blanchir-dents-en-2-min.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler