Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Motifli Örgü Şapka

Sırada şahane bir bere modelleri anlatımı var. Yazlık örgü modelleri olarak kullanacağımız çok şık örgülerden. Hatta bu modelde artık ipleri kullanabiliriz. Evde kalan ipleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kare kare motiflerle ördüğümüz motifli örgü şapka rengarenk tam yaza uygun olacaktır. Cıvıl cıvıl. Yaz için öreceğiniz şapkalar arasında bir önerimiz daha olacak. Kare motifli yazlık bere. Hatta motifi farklı örgü modelleri ve yapılışlarınızda da kullanabilirsiniz. Bebekler için de çok güzel yazlık şapkalar örebilirsiniz. Özellikle yazın çıkan meyve desenlerinden. Çilek bere, karpuz bere, limon bere gibi. Kivi bere gibi modeller örebilirsiniz. Detaylı anlatımı olan tığ işi karpuz şapka yapılışı size ilham verecektir. Motiflerle ördüğümüz bir örgü bere modelleri tarifimiz daha var. Aslında bu modeli ilk olarak örgü hırka modelleri olarak tasarlamıştık. Şimdi şapkasını da uyarladık. Yapılışına ise Harry Stayles modeli şapka yapılışından ulaşabilirsiniz. Şimdi motifli örgü şapka yapılışına geçelim. Yine farklı modellerin anlatımına önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz.

Motifli Şapka Nasıl Örülür?

Son zamanların trend tariflerinden. Parça parça iplerle motifli örgü şapka örüyoruz. Tabi şapkamız yazlık şapka modellerinden olduğu için ilk önceliğimiz yazlık ipler kullanmak. Sağlıklı olduğu için. Terletmeyen, bakteri barındırmayacak pamuklu, merserize, keten gibi ipler seçebilirsiniz.

Motifli Örgü Şapka

Birçok renk düzeninde öreceğimiz çok hoş bir şapka. Kırmızılar, beyazlar, yeşiller… Renk renk şapkalar örebiliriz. Bunun için tek yapmamız gereken ilk olarak ipleri ve tığı hazırlamak sonrasında videoyu izleyerek örebiliriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler