Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Maske Askısı Nasıl Yapılır?

Covid 19, corona virüs hayatımıza girdiğinden beri maskesiz gezemez olduk. Hem kendi sağlığımızı korumak için hem de sevdiklerimizin sağlığını korumak için maske katıyoruz. İlk taktığımız maskeler kulaklarımızı çok acıttı. Daha sonra maske takma aparatı yapımı hazırladık. Örgüden. Parça iplerden. Parça pamuklu kumaşlarla, kaliteli kumaşlarla kendimize maske diktik. Detaylarına evde maske dikimi nasıl yapılırdan ulaşabilirsiniz. Pandemi devam ettiği sürece maskelerden kurtulamayacağız sanırım. Sorumluluğunu bilen mümkün olduğunca işi olmadığı halde dışarı çıkmayan dikkat eden çok olduğu gibi hiç dikkat etmeyen hatta hasta olduğu halde de dışarı çıkan birçok insan var. Maskeye devam edecek olursak pamuklu kaliteli iplerle maske örebiliriz. Maske nasıl örülür önceki tariflerden inceleyebilirsiniz. Maskeler devam ettiğinde dışarıda açık havada dikkatli bir şekilde gezerken maskeleri kolda taşımamak isteyenler için elinde tutmak istemeyenler için güzel bir kendin yap projesi hazırladık. Birazdan makrome düğüm teknikleriyle yaptığımız çiçekli modeli sadece askılarda değil farklı çalışmalarda da kullanabilirsiniz. Mesela makrome bileklikler, makrome halhallar örebilirsiniz. Şimdi tüm detaylarıyla ördüğümüz, diktiğimiz veya kullandığımız cerrahi maskeler için yapacağımız makrome maske askısı nasıl yapılır izleyelim.

Makrome Maske Askısı Yapılışı

2 renk makrome ipi kullanarak, 2 adet düğme kullanarak kolay bir çalışma yapıyoruz. Boncuklarla yaptığımız maske tutucu kolye nasıl yapılır paylaştığımız konular arasındaydı. Aynı yani benzer modelleri bugün makromelerden yapıyoruz. Makromeden örgüleri yaparken aralara boncuk eklemesi de yapabilirsiniz.

Makrome Maske Askısı Nasıl Yapılır? 1

Makrome Maske Askısı Nasıl Yapılır?

Maske askımızın duruşunu gördük. Şimdi nasıl örüldüğünü izleyelim. Tüm detaylarıyla makrome maske askısı nasıl yapılır izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler