Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Bardak Altlığı Nasıl Yapılır?

Makrome modellerinden yeni bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada rengiyle, deseniyle göz alıcı güzellikte kendin yap projesi yapılışı var. Modern makrome çalışmaları hayatımızın her alanında yer alıyor. Ev dekorasyonunda, masa dekorasyonunda, banyolarda, salonlarda ve daha birçok çalışmada kullanıyoruz. Mesela makrome anahtarlık modelleri örüyoruz. Makrome duvar süsü modelleri, makrome puflar, makrome paspaslar, çantalar örüyoruz. Bugün bardak altığı modelleri veya saksı altlığı yada makrome supla yapımında kullanacağımız bir çalışma hazırladık. Çapını istediğiniz gibi büyütebilirsiniz.

Bardak altığı yapımında daha önce tığ işi örgülerle yaptığımız modellerden bahsetmiştik. Bugün çeşitli kalınlıkta ve renkte makrome ipleriyle ördüğümüz bardak altlıklarına değineceğiz. Makrome bardak altlığı yapımı düğüm tekniği ile yapılan modellerden. Çeşitli boyutlarda örebilirsiniz. Makrome bardak altığı için detaylara geçip yeni modelin nasıl yapıldığını öğrenelim.

Makrome Bardak Altlığı Nasıl Yapılır?

Rengiyle, modeliyle çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Makrome altlık olarak kullanıyoruz. Bardak altlığı, tabak altlığı olarak kullanabiliriz. İp uzunluklarını ayarlayarak çeşitli büyüklüklerde örerek farklı yerlerde kullanacağımız örgüler de hazırlayabiliriz.

Makrome Bardak Altlığı Nasıl Yapılır

Çok güzel görünüyor değil mi. Son olarak videoya geçip makrome bardak altığı nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler