Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kulaklık Çantası Modeli

Örgü motiflerden çok güzel kulaklık çantası modelleri örebilirsiniz. Sizlere fikir verecek güzel bir model hazırladık. Beğendiğiniz motiflerle bu çantaları, kılıfları örebilirsiniz. Anlatımlı birçok motif tarifimiz var. Renk renk çantalar örüp keyifle kullanabilirsiniz. Ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Kulaklık çantası modellerinden keçeden, deriden veya örgüden paylaştığımız modellerimiz var. Şimdi bu modellerden bahsedelim. Örgü kulaklık çantası yapımı battaniye modellerinde kullandığımız bir motif. Bu güzel motiften çanta örüyoruz. Ve kulaklıklarımızı veya farklı eşyalarımızı düzenlemek için kullanıyoruz. Deriden kulaklık düzenleyici yapmıştık. Tarifine dıy, kulaklık düzenleyici yapımı da kolay ve güzel bir çalışma. Keçe kulaklık düzenleyici modelleri içinde birçok örnek var. Keçe çalışmalarınızda bu modelleri kullanabilirsiniz. Gelelim şimdi tığ işi örgü ile yaptığımız güzel, şık çantanın tarifine.

Kulaklık Çantası Nasıl Örülür?

Çok çok güzel bir çanta. Her kare motifle kulaklık çantası modeli örebilirsiniz. Bu motifin tarifi yok. Ama benzer modellerin tarifini, farklı motiflerin yapılışını sizlere daha önce vermiştik. Bu motifleri kullanarak sizde örgülerinizde kullanabilirsiniz. Kare motifi örüp zarf şeklinde katlıyoruz ve yanlardan birleştirerek çantaya çeviriyoruz.

Kulaklık Çantası Modeli

Motifi örüp nasıl katlayacağımızı gördük. Şimdi kenarları sık iğne ile birleştirip kalan işlemleri yapalım.

Kulaklık Çantası Modeli 1

Kulaklık Çantası Modeli 2

Kulaklık Çantası Modeli 3

Kulaklık Çantası Modeli 4

Kulaklık Çantası Modeli 5

Kulaklık Çantası Modeli 6

Çok güzel görünüyor değil mi. Kulaklık çantası olarak kullanabilirsiniz. İçine küçük küçük sarıp ipler, dikiş iğneleri yerleştirebilirsiniz. Çeşitli düğmelerle de süsleyeceğiniz çok güzel bir motif. Çok amaçlı bir çanta.

Kulaklık Çantası Modeli 7

Kulaklık Çantası Modeli 8

Kulaklık Çantası Modeli 9

Kulaklık Çantası Modeli 11

Kaynak : http://vividkreations.com.au/crochet-pouch-tutorial/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler