Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kulaklık Çantası Yapımı

Çok güzel bir proje değil mi. Örgü kulaklık çantası yapımı ile artık çanta içinde kulaklığınız nerede diye aramayacaksınız. Hemen kulaklığınıza ulaşacaksınız. Benim çok hoşuma gitti bu proje. Örgü sever herkes için hemen paylaşmak istedim. Beğendiğiniz örgü motif modelleri ile hemen örebilir evde kalan ipleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Tığ işi örgü motif şemalarını inceleyerek beğendiğiniz motiflerle örebilirsiniz. Çok kolay bir proje. Ve şık. Örgü omuz çantası yapılışı paylaşmıştık. Orada kullandığımız motifi kullanabilirsiniz mesela. Örgü kulaklık yapımı paylaşmıştık. Yine orada kullandığımız motifi kulaklık çantası olarak örüp kullanabilirsiniz. Dilerseniz uygun renklerde kablonun etrafını da örerek örgü kulaklık kablosu yapabilirsiniz.

Örgü Kulaklık Çantası Nasıl Yapılır?

Örgü kulaklık çanta yapımı için kullandığımız motifi daha önce battaniye modellerinde, kırlent modellerinde kullanmıştık. Çok hoş bir örnek. Şimdi aynı motifle şık mini çanta örüyoruz. Kulaklıklarımız için organizer hazırlıyoruz. Küçük çantayı bozuk para çantası olarak da kullanabilirsiniz. Hemen çantamızın ve tutacağımızın şemasını verelim.

Örgü Kulaklık Çantası Yapımı 2

Örgü Kulaklık Çantası Yapımı

Şemada daireler zinciri, uzun çizgiler trabzanı, x ler sık iğneyi temsil ediyor. Büyük motife sihirli halka yaparak başlıyoruz. İçini trabzanla doldurup şemadaki gibi örmeye devam ediyoruz. Çanta ve tutacak için düğme, çıt çıt, cırt kullanabilirsiniz.

Örgü Kulaklık Çantası Yapımı 4

Örgü Kulaklık Çantası Yapımı 1

Örgü Kulaklık Çantası Yapımı 3

Kaynak :https://handmade-paradise.ru/kryuchkom-koshelek-organayzer-dlya-naushnikov/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler