Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kulaklık Yapımı

Çiçek desenli örgü kulaklık yapımı var sırada. Adım adım nasıl yapıldığını sizlere resimli olarak hazırladık. Daha detaylı bilgi için kaynak bölümünde bulunan linkten ulaşabilirsiniz. Sayılar ve turlar detaylı bir şekilde verilmiş. Çok şık bir model. Çiçeği farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Motifli örgü modellerinden olduğu için bebek battaniyesi yapımında kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Her yaş grubu kız çocuklarınız için örebilirsiniz. Erkek çocukları için daha uygun desenlerde modeller seçebilirsiniz. Ördüğünüz bere modelleri ile bu güzel örgü kulaklık yapımını kombinleyebilirsiniz. Bebek örgü modellerinde motifi kullanabilirsiniz. Daha fazla anlatımlı örgü modelleri için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Tığ işi örgü modelleri sevenler, şiş örgü modelleri sevenler ve daha fazlasını isteyenler , yeni içeriklerimizi kaçırmamak için sitemize abone olabilirsiniz.

Örgü Kulaklık Nasıl Yapılır?

Soğuk günlerde kulaklarınızın üşümemesi için kulaklık modelleri kullanabilirsiniz. Ve kullandığınız bu kulaklık modellerini kendinize özel tasarlayabilirsiniz. Sizlere fikir verecek bir çalışma hazırladık. Örgü kulaklık yapımı için çiçekli bir model kullanıyoruz. 4 farklı renkte ipliğe ihtiyacımız olacak. Ve kullanacağınız ipe göre tığlar tercih edebilirsiniz. Modelde 3.25 mm tığ kullanılmış. Orta kalınlıkta pamuklu , akrilik karışımı bir iplike örülmüş. Bildiğimiz , her zaman kullandığımız tığ işi örgü terimleri ile yapılıyor. Zincir, sık iğne, trabzan, tekli trabzan gibi. Önce orta kablonun etrafını sık iğne ile kapatarak örüyoruz. Daha sonra resimdeki adımları takip ediyoruz.

Örgü kulaklık yapımını adım adım resimli olarak gördük. Şahane oldu. Renk seçimleri, uyumları mükemmel. Sizde adımları takip ederek örebilirsiniz.

Örgü Kulaklık Yapımı 5

Örgü Kulaklık Yapımı 4

Örgü Kulaklık Yapımı 3

Kaynak : http://www.lillabjorncrochet.com/2016/01/floral-ear-muffs-free-crochet-pattern.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler