Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Keçe Kulaklık Düzenleyici Modelleri

Bir çeşit düzenleyici. Sevimli düzenleyiciler. Keçe kulaklık tutucu modelleri sizlere yapacağınız kablo düzenleyici modellerinde fikir vermesi için paylaşım hazırladık. Güzel modelleri bir araya topladık. Baykuşlar, sevimli fareler, ayıcıklar, tilkiler, bulutlar ve daha neler neler var. Keçe çalışmalarından sizlere sevimli projelerin yapılışını paylaşıyoruz zaman zaman. Kablo düzenleyici yapımı için keçeler, dekoratif kumaşlar kullanabilirsiniz. İstediğiniz desenle tutucular yapabilirsiniz. Bu gördüğünüz düzenleyicileri örgü modelleri ile de yapabilirsiniz. Baykuş figürü örüp, dikli figürü örüp çıtçıtlarla, düğmelerle cırtlarla birbirine tutturabilirsiniz.

Kulaklık Düzenleyici Modelleri

Birbirinden güzel 60 tan fazla model var. Keçe kulaklık düzenleyici modelleri. Aralarda derilerden yapılmış çalışmalar, kumaşlarla yapılmış çalışmalar da mevcut. Beğendiğiniz modelleri kullanarak kendinize keçe kulaklık düzenleyici modelleri yapabilirsiniz. Aynı modellerin bire bir aynısı olmasa da örgüye benzerlerini uyarlayabiliriz diye düşünüyorum. Elinizde keçeleriniz varsa örgü yerine onu da kullanabilirsiniz. Kabloların çirkin görüntüsünden hoşlanmıyorsanız, çantanızda kablolar birbirine dolaşıyorsa bu güzel kablo düzenleyicileri kullanabilirsiniz. Basit dikiş teknikleri ile çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Çıtçıtları, düğmeleri, tuhafiyelerde bulabilirsiniz. Aynı şeklide keçeleri de tuhafiyelerde kumaş satan yerlerde bulabilirsiniz.

Şimdi sizlere özenle hazırladığımız ve özenle yapılmış kullanışlı modelleri gösterelim. Ben çok beğendim. İnsan hemen yapmak istiyor. İnce keçelerle, deri ve kumaşlarla yapılmış 60 tan fazla modeli inceleyelim. Sizde yaptığınız modelleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/358951032778517199/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler