Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Küçük Motiften Büyük Motif Yapılışı

Yine muhteşem bir modelin yapılışını hazırladık. Minik minik motifleri birleştirerek büyük motife çeviriyoruz. Daha sonra bu büyük motiflerden bebek battaniyesi, örgü koltuk şalı, yazlık örgü modelleri, örgü hırka modelleri, bebek örgüleri, örgü paspas modelleri örebilirsiniz. Küçük motifleri kare kare büyük motifler halinde örebilirsiniz. Yada yine küçük motifleri birleştirerek çeşit çeşit örgüler örebilirsiniz. Küçük motiften büyük motif yapılışı birçok şekilde kullanılacak örneklerden.

Küçük motifleri dantel ipleriyle, pamuklu iplerle örüp dantel örneklerinde kullanabilirsiniz. Dantel runner modelleri örülebilir. Örgü modellerinde az önce de dediğimiz gibi hırkalarda, bebek battaniyesinde, bebek yeleklerinde kullanabiliriz. Angora iplerle çeyizlik örgü yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Bu güzel mini motifleri evde kalan ipleri kullanarak renkli örgü modellerini örebilirsiniz.

Tığ İşi Motif Nasıl Örülür?

Renk renk mini motiflerle çok güzel bebek battaniyesi, yatak örtüsü,  yazlık örgü modelleri öreceğimiz kolay model yapılışı hazırladık. Piksel örgü modelleri tarzında. Daha önce benzer motiflerle örgü abajur, örgü yastık kılıfı, lif modelleri ördük. Örgü çanta modelleri ördük. Önceki içeriklerimizden nasıl yapıldığını bulabilirsiniz. İncelediğiniz örnekler de sizlere örmek isteyeceğiniz modellerde fikir verecektir.

Küçük Motiften Büyük Motif Yapılışı 2

Küçük Motiften Büyük Motif Yapılışı

Küçük Motiften Büyük Motif Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Üstelik örmesi de çok kolay. Şimdi adım adım videodan küçük motiften büyük motif yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler