Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Cupcake Yapımı Video Anlatımlı

Battaniye modeli olarak , kırlent modeli olarak, yatak örtüsü modeli olarak kullanacağınız çok güzel bir model. Yapılışı oldukça kolay. İstediğiniz renklerde battaniye modeli yapabilirsiniz. Yeni , yaratıcı dikiş modellerini öğrenmek her zaman keyiflidir. Şimdi paylaşacağımız model için ustaca örgü modelleri yapmaya, bilmeye gerek yok. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla örebilirler. Kolay örgü modellerinden güzel ve şık bir örnek. Şapka modelleri, süsmelere ve birçok farklı örgüde kullanabilirsiniz. Şimdi bu modelimize biraz ara verip daha önce paylaştığımız modellere bir göz atalım. Yine kapkekli bir desen paylaşımımız olmuştu. Motiflerle yaptığımız çok şık tek kişilik örgü yatak örtüsü paylaşmıştık. Nasıl yapıldığına kapkek bebek battaniyesi yapılışından ulaşabilirsiniz. Pikselli örgü modellerinden. Yani küçük motifleri birleştirerek büyük bir motif elde ediyorsunuz. Bu şekilde birçok örgü modeli battaniyeler yapabilirsiniz. Yine lif iplerinden örebileceğiniz, evde kalan ipleri değerlendirme olarak kullanabileceğiniz ekose desenli fıstıklı bebek battaniyesi yapımı var. Çok güzel ve yine kolay bir örnek. Daha fazla bebek battaniyesi için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

Örgü Cupcake Nasıl Yapılır?

Yapılışı çok keyifli bir çalışma. Şapka modellerinde, battaniye modellerinde, hırka modellerinde, süslemelerde kullanabileceğiniz çok güzel bir örgü. Üstelik yapılışı da çok kolay. İstediğiniz renklerde kapkekler hazırlayabilirsiniz.

Modelde orta kalınlıkta pamuklu iplik ve 3.5 mm tığ kullanılmıştır. Modele zincir çekerek başlıyoruz ve videodaki gibi yapmaya başlıyoruz. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Örneğimiz aşağıdaki gibi görünecektir.

Tığ İşi Cupcake Yapımı Video Anlatımlı

Tığ İşi Cupcake Yapımı Video Anlatımlı 1

Tığ İşi Cupcake Yapımı Video Anlatımlı 2

Kaynak : https://www.crochetbeja.com/cupcake-stitch-crochet-tutorial/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Tığ İşi Cupcake Yapımı Video Anlatımlı”
  1. Pamela Robinson dedi ki:

    Why is this not in an English version? What’s the point of a video if I can’t understand what’s being said? Love this pattern but doubtful I can ever make it.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler