Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Koltuk Yastık Modelleri Örnekleri

Harika bir proje ile daha karşınızdayız. Koltuk yastık modelleri örnekleri hazırladık. Yapılışı çok kolay bir proje. Yastık yapımı için biraz dikiş bilmeniz yeterli. Yada hazır aldığınız bir yastığı alıp aynı projedeki gibi süsleyebilirsiniz. Kırlent modelleri olarak evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Proje geliştirilerek duvar süsü modellerinde de kullanılabilir, kapı süsü modellerinde de kullanılabilir. İstediğiniz renk ve desende süslemeler yapabilirsiniz. Yastık modellerimiz sadece bu modelle sınırlı kalmıyor. Daha çok örneğimiz var. Geçtiğimiz günlerde penye iple yıldız yastık nasıl örülür paylaşmıştık. Aplikeli yastık modelleri de çok güzel bir model. Eski dantelleri değerlendirmek içinde oldukça iyi bir proje. Püsküllü yastık yapımı, kokoş yastık yapımı için adımları incelemeye başlayalım.

Püsküllü Gökkuşağı Yastık Nasıl Yapılır?

Püsküllü Gökkuşağı yastık yapılışı hazırladık. Koltuk yastık modelleri örnekleri olarak, çocuk odası dekorasyonu, bebek odası dekorasyonu, fotoğraf çekimlerinde kullanabilirsiniz. Projenin yapılışı oldukça kolay. Artık ipleri değerlendirmek içinde güzel bir fikir. Gökkuşağından farklı desenlerin çalışmasını da yapabilirsiniz. Çocuklarınızın baş harfini yapabilirsiniz mesela. Çok güzel olur.

  • Renkli iplikler
  • Sıcak silikon
  • Yastık kılıfı
  • Yastık içi
  • Makas

Malzemeler hazırsa projeye başlıyoruz. Çok kolay olduğunu göreceksiniz. Puf puf çok güzel duruyor. İlk olarak desene göre ve seçtiğimiz renklere göre aşağıdaki püskülleri inceleyelim.

Koltuk Yastık Modelleri Örnekleri

Koltuk Yastık Modelleri Örnekleri 1

Koltuk Yastık Modelleri Örnekleri 2

Püskülleri hazırladıktan sonra desene göre sıcak silikonu kullanarak yapıştırma işlemine başlıyoruz.

Koltuk Yastık Modelleri Örnekleri 3

Koltuk Yastık Modelleri Örnekleri 4

Koltuk Yastık Modelleri Örnekleri 8

Artık yastığı kullanabiliriz. Çok eğlenceli bir çalışma oldu.

Koltuk Yastık Modelleri Örnekleri 5

Koltuk Yastık Modelleri Örnekleri 6

Kaynak : https://akailochiclife.com/2019/09/diy-faux-latch-hook-pillow.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler