Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kış Desenli Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Bebek örgü modellerinden çok sevimli hırka yapılışı hazırladık. Kış desenli bebek hırkası nasıl örülür? Türkçe videolu anlatımıyla hem kız çocuklarımız için hem de erkek çocuklarımız için hırkayı örebiliriz. Bebek hırkalarını düz bebe yünleriyle sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. Kar desenlerini desteklemek için peluş ipler, ana kuzusu ipler kullanabilirsiniz. Suni kürkleri kar olması için hırka üzerine dikebilirsiniz.

Kış temalı örgü modellerimizden daha önce de bahsetmiştik. Kolay ve zor dikkat isteyen modeller hazırlamıştık. Mesela kardan adamlı kazak yapılışı tığ ile ördüğümüz kolay örgülerden. Bebek kazak örgü örnekleri ise yine üzerinde kardan adam deseni bulunan el örgü kazak modellerinden. Kış temalı reglan kollu örgü modelleri örmek isterseniz örgü kazak modelini inceleyebilirsiniz. Erkek örgü kazak modelleri ve yapılışı açıklamalı yapılışları kızlar için de örmek isteyeceğiniz bir örnek. Hatta bahsettiğimiz bu modellerde bulunan şablonları örgü şapka modelleri, örgü süveterler, örgü boyunluk modellerine de uygulayabilirsiniz.

Yeni Bebek Örgü Hırka Yapılışı

Örgü tasarım Işıl Hanımdan çocuklara çok yakışacak çocukların çok seveceği bir hırka anlatımı hazırladık. Kardan adamlar, çam ağaçları, karda kayan çocuklarla süslenmiş el örgüsü bebek hırkalarından. Her renkle örüp hırkayı çocuklarınıza, torunlarınıza örebilirsiniz.

Kış Desenli Bebek Hırkası Nasıl Örülür?

Hırkayı tamamladığımızda yukarıdaki gibi olacak. İlmek sayıları, ölçüler ayarlanarak her yaşa göre örebilir. Şimdi videoya geçip kış desenli bebek hırkası nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler