Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kazak Örnekleri

Kalan ipleri değerlendirebileceğiniz harika bir kazak örnekleri tarifi hazırladık. Bildiğimiz birçok örgüde kullandığımız bir motif. Hanım dilendi bey beğendi motifi. Bu örgüye, bu örneğe bu ismi kim koydu bilinmez ama motif çok güzel. İsmi o kadar değil. Kazak örgü modelleri anlatımlı olarak adım adım resimlerle hazırladık. Resimlerden takip ederek çok rahat bir şekilde örebilirsiniz. Bu modelin ayrıntılı yapılışını birçok kez paylaştık. Ve birçok örgü ördük. Kazak örnekleri tığ ile ördüğümüz kolay bir model. Bu motifin küçüğünden şiş ile birleştirerek motifli hırka yapımı hazırlamıştık. Şiş ile ördüğümüz müthiş kazaklarımız var. Anlatımlı olarak hazırladığımız. Ahududu kazak nasıl örülür önceki yazılardan inceleyip örebilirsiniz. Ahududu örneğini farklı örgülerde de kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Kazak Nasıl Örülür?

Hırka modelleri olarak da kullanabileceğiniz harika bir örnek. Kazak örnekleri olarak hazırladık bugün. Önleri 2 parça ördüğünüzde hırka olarak kullanabilirsiniz. Yine boyutlarını da istediğiniz gibi ayarlayabilir ve her bedene göre örebilirsiniz. Çocuklar için de örebilirsiniz. İstediğiniz renk düzeninde öreceğiniz ve keyifle ilerleyecek harika bir model. Motifin yapılışına sihirli halka veya zincir çekip halka oluşturarak yapabilirsiniz.

Kazağı tamamladık. Harika oldu. Renkli ve şık. Her renk ile örebilir ve severek giyebilirsiniz. Kızlarınıza da, kendinize de çok yakışacak bir model. Her yaşa gidecek bir model. Hırka, yelek ve kazak olarak örüp kullanabilirsiniz. Hadi şimdi son haline göz atalım.

Kazak Örnekleri 12

Kazak Örnekleri 13

Kazak Örnekleri 10

Kazak Örnekleri 4

Kazak Örnekleri 9

Kazak Örnekleri 23

Kaynak : https://homemadeatmyplace.blogspot.com/2016/11/mega-granny-square-jumper.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler