Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kazak Örnekleri Örgü Modelleri

Tığ işi ile ördüğümüz yaz kış kullanabileceğiniz bir modelin yapılışını hazırladık. Yapılışını şemalı olarak hazırladık. Şemadan takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Zincir sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Biraz tığ işi biliyor ve daha önce şemalı örgü modelleri ile örgüler ördüyseniz modelin zor olmadığını göreceksiniz. Kazak örnekleri ve yapılışı için yazlık ipler kullanabilirsiniz. Örgü bluz modelleri olarak çok güzel duracak bir örnek. Evde kalan ipleri değerlendirmek için renk renk çizgili olarak örebilirsiniz. Yada çiçek kısımlarında belli aralıklarla renk değişimleri yapabilirsiniz. Örgü kazak modelleri bayanlar için dantel pamuklu ipler, ince ipler kullanabilirsiniz. Şimdi yeni modelin detaylarına geçme zamanı. Kazak örnekleri örgü modelleri tarifine geçiyoruz.

Kazak Örnekleri Anlatımlı

Tığ işi ile yazlık pamuklu iplerle ördüğümüz çok güzel bir bluz. V yakalı kazak. Kol kısımlarını daha uzun örerek kollu kazak olarak örüp kullanabilirsiniz. ÖN kısımlarını 2 parça yaparak yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Veya hırka modellerinde. Kazak örnekleri örgü modelleri çok güzel ve kolay bir model. Hemen sizlere örneğin şemasını gösterelim.

Kazak Örnekleri Örgü Modelleri 11

Kazak Örnekleri Örgü Modelleri 5

Kazak Örnekleri Örgü Modelleri 3

Kazak Örnekleri Örgü Modelleri 2

Bu modeli şal modellerinde de kullanabilirsiniz. Ara örnek ile etol şal modelleri örüp kenar şemasını da şalı örüp bitirdiğinizde de kenar dantelini örebilirsiniz. Eminim o şekilde de çok güzel olacaktır. Bluz olarak ördüğümüzde kollara ve etek ucuna kenar dantelini uyguluyoruz. Şimdi kazak olarak örüp bittiğinde nasıl durduğuna bakalım. Sizde örgülerinizde bu güzel örneği kullanabilirsiniz.

Kazak Örnekleri Örgü Modelleri 7

Kazak Örnekleri Örgü Modelleri 10

Kazak Örnekleri Örgü Modelleri 1

Kazak Örnekleri Örgü Modelleri 6

Kazak Örnekleri Örgü Modelleri

Kazak Örnekleri Örgü Modelleri 8

Kazak Örnekleri Örgü Modelleri 4

Kazak Örnekleri Örgü Modelleri 9

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/3187/zhifa

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler