Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bluz Modelleri

Hanım dilendi bey beğendi motifi ile yazlık örgü modelleri ile devam ediyoruz. Örgü bluz modellerinden yeni bir örnek. Yazın kullanabileceğiniz örgü büstiyer tariflerini kendiniz için genç kızlarınız için, küçük çocuklarınız için örebilirsiniz. Örgü bluz modelleri evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel bir proje. Hanım dilendi bey beğendi motifi ile daha önce birçok örgü örmüştük. O projeler arasında yine örgü büstiyer tarifi de vardı. Örgü büstiyer tarifi motif motif ördüğümüz bir modeldi. Birazdan paylaşacağımız gibi tek motiften de örebilirsiniz. Veya daha önce paylaştığımız gibi motif motifte. El örgü büstiyer modelleri yazın kullanacağımız için yazlık iplerle ördüğünüzde daha kullanışlı olacaktır. Örgü büstiyer yapımı için dantel iplerini de kullanabilirsiniz. Daha önceki modellerden  bahsettiğimize göre şimdi gelelim yeni tarifimize.

Örgü Büstiyer Yapılışı Anlatımlı

Yapılışı anlatımlı çok güzel bir model daha. Çok bildiğimiz bir motif ve birçok örgüde kullandığımız bir motif. Ortadan başlayıp istediğimiz boyutlarda ördüğümüz bir motif. İste 2 turda bitirebilirsiniz motifi isterseniz de göğüs genişliğinde, sırt genişliğinde örebilirsiniz. Bebek battaniyesi örmek istediğinizde bütün olarak 90 x 90 olarak örebilirsiniz. Her renk ile örülebilecek ve üstte çok hoş duracak örgü bluz modellerinden.

Hanım dilendi bey beğendi motifinin nasıl örüldüğüne dair daha önce birçok paylaşım yaptık. Burada tekrar değinmeyeceğiz. Sadece anlatım olarak modelin tarifini paylaşacağız. Bu proje için, pamuklu, akrilik veya karma ipliklere ihtiyacınız olacak. Yaklaşık 100 gr yeterli olacaktır. 3.5 mm tığlar kullanabilirsiniz. Sihirli halka ile örgü bluz modelleri tarifine başlıyoruz ve aşağıdaki gibi örüyoruz.

Örgü Bluz Modelleri 6

Daha sonra yan kısımları örüyoruz.

Örgü Bluz Modelleri 7

Şimdi sıra üst kısmı örmede.

Örgü Bluz Modelleri 5

Büstiyer hazır keyifle kullanabilirsiniz.

Örgü Bluz Modelleri 4

Örgü Bluz Modelleri 3

Örgü Bluz Modelleri 1

Örgü Bluz Modelleri 2

Örgü Bluz Modelleri

Örgü Bluz Modelleri 8

Kaynak : http://beautifulcrochetstuff.com/granny-square-halter-top-free-pattern/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler