Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kazak Modelleri Bayan

Yazın kullanabileceğiniz örgü kazak modelleri bayanlar için bir model hazırladık. Örgü kazak modelleri bayanlar için ördüğümüz modelin sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay. Yelek modellerinde, etol şal modellerinde kullanabilirsiniz. Tığ işi bluz modelleri anlatımlı birçok örneğimiz var. O modeller arasına yeni bir örnek ekliyoruz. Yanlardan bağcıklı çok güzel bir model. Yazlık örgü bluz modelleri anlatımlı örneğimiz üstü tığ işi altı şiş örgü modellerinden oluşan bir örnek. 2016 tığ işi yazlık bluz yapılışı 2016 yılında anlatımını paylaştığımız ve paylaştığımız andan itibaren çok sevilen bir model. Örgü kazak modelleri bayanlar için örülmüş motif motif yapılan bir model. Örgü kazak modelleri bayan örneğimizi eteklerle, elbiselerle, pantolonlarla kullanabilirsiniz. Hemen yapılışına geçelim. Hazırlayın iplerinizi.

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı

Bayan örgü kazak modelleri anlatımlı olarak hazırladık. Zincir sayılarını ayarlayarak istediğiniz beden için örebilirsiniz. Yaz için bluz olarak örmek isterseniz pamuklu ipler, merserize ipler kullanabilirsiniz. Ve kullanacağınız iplere uygun tığlar. Şimdi örgü kazak modelleri bayan örneğimizin şemasını görelim.

Örgü Kazak Modelleri Bayan 2

Örnek olarak ise aşağıdaki şemayı kullanacağız.

Örgü Kazak Modelleri Bayan 1

Şemada daireler zinciri, uzun çizgiler trabzanı, + lar ise sık iğneyi temsil ediyor. Salaş hırka modellerinde de kullanabilirsiniz. Angora iplerle çeyizlik yelek modellerinde, şal modellerinde kullanabilirsiniz. Kendi bedeninize göre zincir çekip modeli kurarak istediğiniz örgü modelinde kullanabilirsiniz. Şimdi bluz olarak nasıl durduğuna bakalım.

Örgü Kazak Modelleri Bayan

Örgü Kazak Modelleri Bayan 3

Örgü Kazak Modelleri Bayan 7

Örgü Kazak Modelleri Bayan 4

Örgü Kazak Modelleri Bayan 5

Örgü Kazak Modelleri Bayan 6

Örgü Kazak Modelleri Bayan 8

Örgü Kazak Modelleri Bayan 9

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/3941

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler