Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Karanfil Lif Modeli

Lif modellerinden çok hoş bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Karanfil lif modelini isterseniz günlük lif örnekleri olarak veya çeyizlik lif modelleri olarak örebilirsiniz. Kırmızı karanfiller, sarı karanfiller, pembe karanfillerle renk renk lifler örebilirsiniz. Üzerini incilerle, pullarla lifleri süsleyebilirsiniz. Puf çiçekli lif modelleri düz örülen üzeri süslenen liflerden oluşuyor. Eğer lif örmeye yeni başladıysanız düz lifler örüp üzerini çiçeklerle süsleyerek tasarım lif modellerine çevirebilirsiniz.

Yeni lif modellerinden bahsedelim biraz. Geçtiğimiz günlerde bahsettiğimiz kabartmalı çiçekli lif örneği yapılışı düz örülen ve tamamlandığında çok şık duruyor. Bebek battaniyesi, bebek yelekleri olarak da örülebilir. İçine astar geçirilerek örgü etek modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Sıralı çiçekler lif örneği yapılışı düz örülen yumuşacık kullanışlı liflerden. Son olarak videoya geçelim ve yeni karanfil lif modeli anlatımını öğrenelim.

Karanfil Lif Modeli Nasıl Örülür?

Karanfil kokusunu sever misiniz? Görüntüsü çok güzel bir çiçek ama ben kokusunu pek sevmiyorum. Ağır geliyor. Ama örgülerde karanfili kullanmak, iğne oyalarında karanfili kullanmak çok keyifli oluyor. Çok şık duruyor.

Karanfil Lif Modeli 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Pembe karanfillerle harika bir lif ördük. Karanfil lif modeli anlatımını izliyoruz. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler