Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İşlemeli Taç Nasıl Yapılır?

El nakışı modelleriyle süslenmiş el yapımı taç modelleri anlatımı hazırladık. Sevdiğimiz el nakışı örnekleriyle çok güzel tokalar, saç bantları, taçlar hazırlayabiliriz. El nakışı desenlerinden, nasıl yapıldıklarından çeşit çeşit modellerin anlatımını kanaviçe etamin örneklerinde anlattık. Hepsine bir tıkla ulaşabilirsiniz. Mesela nakışlı taç yapımı hazırlamıştık. Tohum işi ile yapılan çok zarif taçlardan olmuştu. Abiye taç modelleri yapmak isterseniz özel günlerinizde kullanacağınız taçlar yapmak isterseniz gelin tacı tokası yapımına göz atabilirsiniz. Damla incilerle yapılmış zarif incili taç modellerinden. Örgüden taç yapımı da kız çocuklarına çok yakışacak. Amigurumi taç modelleri hazırlamıştık. Kızlar örgü taç kullanmayı çok seviyorlar. Eminim el nakışı taç kullanmayı da çok sevecekler. Ablalar, anneler kendilerine, kardeşlerine, kızlarına hemen nakışlı taç yapımını hazırlayabilirler. İşlemeli taç nasıl yapılır detaylara geçiyoruz.

Nakışlı Taç Yapımı Adım Adım

El nakışı desenlerinin çeşitli modelleriyle çiçekleriyle, yapraklarıyla bir arada bir desen oluşturup taçları yapıyoruz. Yaptığımız taçlara inciler, boncuklar, pullar da ekleyebiliriz. Eminim o şekilde de çok güzel olacaktır.

İşlemeli Taç Nasıl Yapılır? 1

İşlemeli Taç Nasıl Yapılır? 2

İşlemeli Taç Nasıl Yapılır?

Nakışlı tacı yaptığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. İşlemeli taç nasıl yapılır izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler