Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Telgraf Çiçeği Yapılışı

İğne oyası modellerinden yeni bir çiçek yapılışı hazırladık. Salon bitkisi olan telgraf çiçeğini yazmalarımıza oya örneği olarak yansıtıyoruz. İğne oyası telgraf çiçeği yapılışı. Yeşil ve mor renklerde olan bitkide aynı renklerle veya sevdiğiniz renklerle oyalarınızı yapabilirsiniz. Çiçekli iğne oyası modelleri yazmalara çok yakışıyor. Ağır iğne oyası modellerinden birkaç örnekten bahsedelim. Daha sonra iğne oyası telgraf çiçeği yapılışına geçelim.

Çiçekli örneklerden iğne oyası yazma çeyizlik örnek yan yana boy boy yapılmış 3 çiçekten oluşuyor. Ve oldukça güzel. Yapılması gereken nadide güzellikte modellerden. İğne oyası yazma kenarı çiçekli model ise 3 boyutlu iğne oyası modellerinden. Çeyizlik iğne oyası yazma yapılışı ortası tohumla, ponponla süslediğimiz çiçeklerden. Burada sadece birkaç modelden bahsedebiliyoruz. Daha fazlasına önceki içeriklerden ve bizi takip ederek ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni modelin anlatımına geçelim.

İğne Oyası Telgraf Çiçeği Nasıl Yapılır?

İğne oyalarından yazmalarımıza şıklık katacak çok zarif bir oyanın videolu anlatımını hazırladık. İğne oyası zürafa tekniği kullanarak, pırpırlarla yapılmış çok hoş bir model. Yazmalarda büyük modelleri kullanmayı seviyorsanız bu model tam sizlere göre. Aralarda küçük örnekleri kullanıp köşelere büyük model uygulaması yapabilirsiniz. Yazmalarda iğne oyaları o şekilde de çok güzel duracaktır. Büyük oyalar yazmayı boğmayacaktır.

İğne Oyası Telgraf Çiçeği Yapılışı 1

İğne Oyası Telgraf Çiçeği Yapılışı

İğne oyası telgraf çiçeği yapılışı tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. Nasıl yapıldığını ise aşağıda videoda bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler