Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hayvan Desenli Eldiven Modelleri ve Yapılışları

Hazır eldivenlerin üzerine yapılmış sevimli hayvan figürlerinden oluşan eldiven modelleri hazırladık. Hayvan desenli eldiven modelleri ve yapılışlarını aşağıda hazırladığımız resimleri takip ederek sizde sevdiğiniz modellerde eldivenler yapabilirsiniz. Yün keçelerle yapabilir, kürklerle yapabilirsiniz. Kürklerle yapılmış modelleri hazırladık. Örgü eldiven modelleri yapıp yine üzerine aşağıda beğendiğiniz modellerden eldivenler yapabilirsiniz. El yapımı broş modelleri şeklinde hayvanları hazırlayabilir eldivenlerde, kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz. Çıtçıtlarla eldivenlere tutturabilirsiniz. Montlarınızda, çantalarınızda süsleme olarak kullanabilirsiniz. Örgü eldiven modellerinden daha önce farklı modellerin yapılışını paylaşmıştık. Yine yün keçe çalışmaları da hazırlamıştık. Beğendiğiniz modelleri eldivenleriniz üzerine yapabilirsiniz. Yün keçeler ve kürklerle hayvanları yapmıştık. İsterseniz tamamen yün keçeden çalışabilirsiniz. Yün keçeden çiçek yapımı eldiven üzerine yapabileceğiniz çalışmalardan. Yün keçeden papatya yapımı harika bir çiçek. Bebek örgülerini süslemek içinde kullanabilirsiniz. Keçe iğneleme tekniği ile aslan yapılışı paylaşmıştık. Birçok çalışmada kullanacağınız modellerden.

Hayvan Desenli Eldiven Modelleri ve Yapılışları 107

Hayvan Desenli Eldiven Nasıl Yapılır?

Hayvan desenli eldiven modellerine geçmeden önce daha önce sizlere yapılışını paylaşmak istiyorum. Kedi modelli eldiven yapıyoruz. Tüm modellerde bu şekilde yapılıyor. Sevdiğiniz hayvanların renklerinden kürkler, yün keçeler alabilir resimdeki adımlarda olduğu gibi sizde eldivenleri yapabilirsiniz. Hayvan desenli eldiven modelleri ve yapılışları için malzemelerle başlayalım.

  • Eldiven
  • Suni kürk
  • Sünger
  • Kürklere uygun renkte yün keçe
  • Yün keçe iğnesi
  • İğne
  • İplik
  • Makas
  • Amigurumi göz

Hayvan Desenli Eldiven Modelleri ve Yapılışları 91

Malzemeler hazırsa aşağıdaki adımları takip ederek eldiven üzerindeki hayvanı yapmaya başlayabiliriz. Hayvanları hazırladıktan sonra eldivenin üzerine dikebilirsiniz.

Eldiven üzerindeki hayvanların yapılışını gördük. Şimdi aynı teknikle yapılmış modelleri inceleyelim. Hayvan desenli eldiven modelleri ve yapılışlarına bayılacaksınız.

Kaynak : https://www.stranamam.ru/post/13559918/#com103981865

https://www.etsy.com/shop/MittensAccessories?page=1#items

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler