Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Görenlerin Hayran Kalacağı Şal Tarifi

Örgü şal modellerinden yepyeni bir tarif daha. Görenlerin hayran kalacağı şal tarifi. Tığla ve alize iplerle örüyoruz. Hemen çeyizlik şal modellerini tarifi inceleyerek örmeye başlayabilirsiniz. Çeyizler söz konusu olduğunda en güzel modelleri araştırmaya, bulmaya ve örmeye başlıyoruz. Kızlarımızın, oğullarımızın, torunlarımızın çeyizine en güzel şal modellerini örüyoruz. Eskilerde çeyiz hazırlığı daha önemliymiş. Şimdilerde biraz azaldı. Hatta örnekler saklanırmış. Sadece benim çeyizimde olsun kimsede olmasın denirmiş. Şimdilerde de yine örnek saklama var. Şal modeli örnek saklanacak güzellikte. Biz herkes örebilsin diye videolu olarak hazırladık. Videodan takip ederek tığ işi şal modellerini kolayca örebilirsiniz. Güzellik tutkunları için tığ işi şal vazgeçemedikleri modellerden olacak. Alize üçgen şal yapımının boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kısa örerek baktüs şal modelleri olarak tasarlayabilirsiniz. Büyük örerek omuz şal modelleri olarak tasarlayabilirsiniz. Yada boyunluk olarak kullanmak isterseniz boyutlarını ayarlayabilirsiniz. Tercih tamamen sizin. Bu model yaza damga vuracak diyoruz hemen yapılışına geçiyoruz.

Alize İple Üçgen Şal Yapılışı

Görenlerin hayran kalacağı şal tarifi hazırladık. Alize angora iple örülmüş 2,5 mm tığ kullanılmış bir şal. Sizde sevdiğiniz renklerle fıstıklı şal modellerini örebilirsiniz. Şalın kenarına püskül takabilirsiniz. Fıstıklı kenar oyası modellerini kullanabilirsiniz. Kurtçuklar yapabilirsiniz. Şala çok yakışacaktır.

Görenlerin Hayran Kalacağı Şal Tarifi

Krem rengi simli iplerle veya pullu iplerle de muhteşem olur. O tarz ipleri kullanarak güzel şalımızı daha güzel göz alıcı hale getirebiliriz. Hazırsanız hemen şalın yapılışına geçelim.

 

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler