Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bu Model Yaza Damga Vuracak

Tığ işi örgü modellerinde bu yaz çok konuşulacak bir model anlatımı hazırladık. Tığ işi kare motif örneklerini dilediğiniz örgü örneğinde kullanabilirsiniz. Mesela örgü şal modellerinde, dantel runner modellerinde kullanabiliriz. Kare motifleri tığ işi çanta modelleri ve yapılışlarında da kullanabiliriz. Örgü yelek modellerinde de kullanılabilir. Tığ işi motifli yelek modelleri anlatımlı örneği çeyizlik yelek modelleri olarak ördüğünüzde çeyiz kıskandıracak örneklerden. Yazlık örgü modellerinde kullanılabilir. Öreceğimiz örgüye göre iplerimizi de belirleyebiliriz. Bu model alize iplerle ve % 100 pamuklu ipliklerle çok güzel duracak. Fıstıklı örgü modelleri hepimizin gördüğü gibi en güzel örgü modellerinden. Yeni örgü modellerini dantel örneklerinde çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz.

Mimuucomda yeni modelleri öğrenmeye devam ediyoruz. Bu model yaza damga vuracak. Alize iplerle örülmüş şahane bir örnek. Kare motifle neler örebiliriz neler. Biraz hayal gücü biraz örgü bilgisi yeterli. Mesela 3 boyutlu örgü modelleri ince bebe yünleriyle bebek battaniyesi motif yapımı olarak kullanabiliriz. Tığ işi kare motif yapımı anlatımlı olarak hazırladık. Hadi şimdi nasıl örüldüğünü izleyelim.

Fıstıklı Kare Motif Nasıl Örülür?

Alize iplerle fıstık ve trabzanlarla yapılmış muhteşem bir örnek. Çeyizlik örgü modelleri, çeyizlik dantel örnekleri arıyorsanız bu modeli kaçırmayın. Çok güzel ranır modelleri, masa örtüleri, vitrin dantel örnekleri gibi parçalar örebilirsiniz. Motifleri 3- 2 – 1 şeklinde ekleyerek peçete kenar dantelleri olarak kullanabilirsiniz. Dantel ipleriyle örüldüğünde motiflerin boyutları küçük olacaktır.

Bu Model Yaza Damga Vuracak

Bu model yaza damga vuracak diyoruz ve hemen yapılışını izlemeye koyuluyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler