Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gökkuşağı Yastık Yapımı

Harika bir yastık tarifi var sırada. Popcorn örgü modellerinden. Yastık örüyoruz. Gökkuşağı yastık yapımı için evde kalan ipleri değerlendirebilirsiniz. Popcorn örgülerden, Gökkuşağı örgülerden zaman zaman bahsediyoruz. Birçok örgümüzde kullanıyoruz. Kolay zar birçok projemiz var.  Birazdan paylaşacağımız yastık modelini çok seveceksiniz. Adım adım yapılışını resimlerle paylaşacağız. Yine çok şık farklı, özenli örülmüş Gökkuşağı yastık yapımını videolu anlatımını da hazırladık. Artık ipleri değerlendirmek için çok iyi bir fikir. Tek kat olarak yapabilirsiniz. Örgü duvar süsü modelleri, örgü süsleme sanatında kullanabilirsiniz. Bebek örgü modellerini süslemek için kullanabilirsiniz. Birçok yerde kullanabileceğiniz harika bir yastık.

Gökkuşağı yastık yapımına geçmeden önce duvar süsü olarak veya farklı şekillerde kullanacağınız Gökkuşağı örgülerine değinelim. Dev Gökkuşağı duvar süsü yapılışı makrome ipleri ve örgü ipleri ile yapılmış bir çalışma. Örgü Gökkuşağı paspas yapımı yine parça ipleri değerlendirmek için müthiş bir örnek. Örgü Gökkuşağı bulut yapımı duvar süsü olarak tasarlanmış farklı örgülerde de kullanılacak bir örnek.

Gökkuşağı Yastık Nasıl Yapılır?

Popcornlu, fıstıklı harika bir örnek daha. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda, evinizin dilediğiniz her köşesinde kullanabileceğiniz bir örnek. Yapılışını hem resimli hemde videolu olarak hazırladık. Sizde rahatlıkla örüp dekorasyonda kullanabilesiniz diye. Bence hediyelik fikirler olarak da çok güzel bir model. Gökkuşağı yastık yapımına önce resimlerle başlayalım.

 

Yastıklar çok güzel oldu. Keyifle öreceğiniz bir model. Bebek odası dekorasyonunda, çocukların oynaması için keyifli bir oyuncak. İçine vikvik, çıngırak da yerleştirebilirsiniz. Daha ince iplerle örerek Gökkuşağı anahtarlık modelleri olarak kullanabilirsiniz.

Gökkuşağı Yastık Yapımı 26

Gökkuşağı Yastık Yapımı 29

Gökkuşağı Yastık Yapımı 27

Gökkuşağı Yastık Yapımı 28

Sıra geldi bu modelin yapılışını izlemeye.

Kaynak : https://www.acraftyconcept.com/crafty-rainbow-rattle/

https://acraftyconcept.patternbyetsy.com/listing/716109564/crochet-rainbow-baby-rattle-pattern

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler