Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Boyunluk Yapılışı

Tığ işi örgülerden harika bir boyunluk tarifi hazırladık. Fıstıklı örgü modellerinden. Erkek boyunluk yapılışında kullandığımız örneği farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Örgü yelek modelleri, örgü hırka modelleri, bebek örgüleri, kadın boyunluk modelleri örebiliriz. Bu şekilde fikirler üretebiliriz. Şuan benim aklıma gelen fikirler bunlar. Farklı iplerle örgü paspas modelleri, örgü amerikan servis modelleri olarak örebiliriz. Bugün erkek boyunluk yapılışı olarak örüyoruz. Erkek boyunluk modellerinden bahsedelim biraz. İlk paylaştığımız andan itibaren çok sevilen bir modelimiz var. Şişle ördüğümüz kılçık örgü modeli. Boyunluk yapmıştık. Erkek boyunluk olarak çok güzel duruyor. Tarifine ise erkek örgü boyunluk modelleri ve yapılışından ulaşabilirsiniz. Renkli ördüğümüz örgülerden çıtı pıtı duran örnek var. Birçok örgüde kullanıyoruz. Pirinç örgü modeli. Erkek örgü atkı modelleri ve yapılışı. Parça iplerle örebilirsiniz. Birde düğmeli erkek boyunluk yapılışı var. Muhteşem. İnceleyebilir oğullarınıza, eşinize, babanıza, kardeşlerinize örebilirsiniz.

Tığ İle Erkek Boyunluk Nasıl Örülür?

Mavi, lacivert, gri renklerle örülmüş en güzel boyunluklardan. V trabzanlar, V fıstıklardan örüyoruz. % 75 yün, % 25 akrilik iplik kullanılmış. Tığ olarak 4 mm kullanıyoruz. 27 cm yüksekliğinde, 127 cm genişliğinde. Sevdiğiniz renklerle çeşit çeşit örgülerde kullanabilirsiniz. İlk olarak erkek boyunluk yapılışının şemasını görelim.

Erkek Boyunluk Yapılışı 11

Kolay örgü modellerinden. Örgüyü ördükten sonra gerdirme işlemi yapıyoruz. En altta video bulacaksınız. Şimdi boyunluğun nasıl örüldüğüne bakalım.

Erkek Boyunluk Yapılışı 12

Erkek Boyunluk Yapılışı

Erkek Boyunluk Yapılışı 1

Erkek Boyunluk Yapılışı 2

Erkek Boyunluk Yapılışı 3

Erkek Boyunluk Yapılışı 4

Erkek Boyunluk Yapılışı 5

Erkek Boyunluk Yapılışı 6

Erkek Boyunluk Yapılışı 13

Erkek Boyunluk Yapılışı 15

Erkek Boyunluk Yapılışı 9

Erkek Boyunluk Yapılışı 14

Erkek Boyunluk Yapılışı 10

Muhteşem oldu. Örgüye yeni başlayanlarda rahatlıkla örebilirler.

Erkek Boyunluk Yapılışı 8

Erkek Boyunluk Yapılışı 7

Sıra geldi yukarıda resimli olarak gördüğümüz gerdirme işlemini videolu olarak izleyelim.

Kaynak : https://haakmaarraak.nl/kevins-cowl

https://haakmaarraak.nl/ta-dah-kevins-cowl

https://haakmaarraak.nl/an-update-on-the-cowl

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler