Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı

Şemalı anlatımlarla harika bir hırka yapılışı hazırladık. El örgü hırka modelleri anlatımlı örneği şemadan yapabilirsiniz. Yakadan başlama örgü modelleri için süper bir örnek. Her renk ile çalışabilirsiniz. Bu tarz örgü modellerini çok seviyorum. Hırka modelleri ilmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Ahududu modeli hırka da şiş ile ördüğümüz hırkalar arasında çok seviliyor. Şişle örülen hırka modellerini dilerseniz boyunu daha uzun yapabilirsiniz. Aynı şemaya bağlı kalarak istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Şiş örgü modellerinde isterseniz farklı şemalar kullanarak kazaklar, hırkalar örebilirsiniz. El örgü hırka modelleri anlatımlı örneğin detaylarına geçelim.

El Örgü Hırka Modelleri

Şiş ile ördüğümüz çok hoş bir hırka. Hırkanın boyutlarını, uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. El örgü hırka modelleri anlatımlı örneği ana rengi olarak kırmızı seçilmiş. Krem rengi ve mavi tonu da kullanılmış örmekte. Hırkanın uzunluğu 56 cm, göğüs 47 cm. Bu ölçüler sizlere uyuyorsa aynı ölçülerde örebilirsiniz. Çok şık bir hırka. Etek, pantolon üzerine kullanabileceğiniz bir hırka. Önceki yazılarımızda şiş örgü renk değiştirmeden bahsetmiştik. O tekniği kullanarak örgünüzü örerseniz arka kısmı da çok düzgün olacaktır. Desenli kısımları ip yürüterek yapıyoruz. Renk değiştirme ile ilgili yine şablonlarda anlatımını bulabilirsiniz.

Hırkamızı yakadan başlayarak örüyoruz. Aşağıdaki şemaları kullanıyoruz. İlmek sayılarınızı kendi bedenlerinize göre ayarlayabilirsiniz.

El Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 7

El Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 8

Şemalara göre örgü hırkamızı örelim.

El Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 4

El Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 3

El Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 5

Hırka harika duruyor. Kırmızı, krem renklerini kullanabilirsiniz modeldeki gibi. Veya sevdiğiniz renklerle çalışabilirsiniz. İşte kazağın son hali.

El Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 11

El Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 2

El Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı

El Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 1

El Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 6

El Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 10

El Örgü Hırka Modelleri Anlatımlı 9

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/7353

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler