Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hırka Örgü Modelleri

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir takipçimizin önerisi ile hırka modelleri ile hazırlanmış bir galeri oluşturduk. Kendisi tiftik ipi ile örülmüş bayan hırka modelleri istemişti. Ama ben pek güzel model bulamadım. Fakat kendisi ve diğer örgü ören arkadaşlar için etsy yabancı satış sitesinden ve pinteresten  derlediğim farklı örgü hırka modellerini paylaşacağım. Örgü ile uğraşan arkadaşlara fikir vermesi açısından iyi olacağını düşünüyorum. Beğendiğiniz modeli tiftik ipinden veya farklı iplerden örebilirsiniz. Özellikle ajurlu hırka modelleri ince tiftik ipleri ile örüldüğünde çok şık duracaktır.

Kalın ip ve kalın şişle örülmüş, ince ip ve ince  şişle örülmüş, tığ ile örülmüş birçok örgü modelleri mevcut galerimizde. Beğendiğiniz modelleri çocuklarınıza, eşinize dostunuza örebilirsiniz. Derlediğim hırka modelleri yapılışları maalesef yok. Yabancı satış sitesinden aldığım için yapan arkadaşlar belli bir ücret karşılığı modellerin yapılışlarını satmaktalar ve modelin yayınlanması yasak. Ama ben görsellerini aldım ve sizler için galeri oluşturdum.

Galerinin içinde 70 den fazla hırka örnekleri var. Hepsi birbirinden güzel. Uzun hırka modeli, kısa hırka modeli, pelerin. Hepsi var.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler