Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Bluz Modelleri

Çiçekli harika bir bluz tarifi var sırada. Dantel örneklerinden süper bir örnek. Dantel bluz modelleri yapılışını sizlere şemalı olarak hazırladık. Genç kızlarınız için kendiniz için keyifle örebilirsiniz. Her renk ile çalışabileceğiniz bir model. En güzel örgüler ve yapılışlarını sizler istediğiniz renklerle örebilirsiniz. Küçük kızlarınız için renk renk örebilirsiniz. Tığ işi dantel elbise yapılışı için pamuklu ipler, dantel ipleri, merserize ipler kullanabilirsiniz. Örgülerde ip seçimi kadar tığ seçimi de önemli. İplerin üzerinde bulunan etiketlerde ipler için kullanacağınız tığ ölçüleri yazar. O tığlar ile o ölçüler ile örebilirsiniz. Dantel bluz modelleri için yazlık olduğu için doğal liflerle yapılmış ipler daha iyi olacaktır. Tığ ve ipler hazırsa yeni model bluz modellerinin yapılışına geçelim.

Dantel Bluz Nasıl Örülür?

Çiçek motifleri ile örülmüş 2 renkli ip kullanılmış. Tığ işi trabzanlarla ve çiçekleri 2 renkli olarak hazırlanmış dantel bluz modellerinin yapılışını şemalı olarak hazırladık. Kolay bir model. Örgü çiçek motifini farklı örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Yelek modellerinde, yazlık örgü modellerinde kullanabilirsiniz.

Modeldeki ölçüler göğüs 90 cm, kıyafet uzunluğu 67 cm, etek çevresi 115 cm. Bu ölçüler size uyuyorsa örebilirsiniz. Veya zincir sayısını ayarlayarak istediğiniz ölçülere göre örebilirsiniz.

Dantel Bluz Modelleri 7

Dantel Bluz Modelleri 5

Dantel Bluz Modelleri 6

Dantel bluz modelleri için kullanacağımız şemaları inceledik. Genç kızların çok beğeneceği el emeği göz nuru kazağımızın bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/951

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler