Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Güzel Örgüler ve Yapılışları

Şahane modelleri, şahane fikirler hazırladık. Özenle hazırlanmış sizlere örgülerinizde fikir verecek 100 den fazla model. En güzel örgü modelleri ve yapılışları. Bu modeller çok güzel. Paylaşmadan edemedim. Ama yapılışlarını çok aradım bulamadım. Dantel örneklerinden oluşan harika yazlık örgü modelleri. 100 den fazla model var önden, arkadan görünüşleri olan modeller. Bazı örnekleri fotoğraflardan inceleyerek örebilirsiniz. Birçok arkadaşımız resimlere bakarak örnek çıkartabiliyor. Tığ işi örgü modellerinde bende fotoğraflara bakarak bazı modelleri örneklerini çıkartabiliyorum. Galeride yazlık örgü modelleri var, kışın kullanabileceğiniz örgü modelleri var. Püsküllü modeller, örgü pareo modelleri olarak kullanacağınız modeller. Tığ yazlık örgü modellerinden oluşan modellere bayıldım. Sevdiğiniz, beğendiğiniz motiflerle bu güzel örgüleri örebilirsiniz. Örgü modelleri sizlere öreceğiniz örgülerde fikir verecektir. Yaz ve kışta kullanacağınız modeller.

Birbirinden Güzel Örgüler

Süper modeller var galeride. Hırkalar, elbiseler, yelekler, mayolar, eldivenler ve daha neler neler. En güzel örgüler ve yapılışları başlığımız ama maalesef yapılışları yok. Sadece motifli hırka modellerinin yapılışı var. Diğer modeller de sizlere fikir versin ve çalışmalarınızda kullanabilin. Ben her modeli tek tek inceledim. Her model çok güzel. Ama özellikle dantel motifli örgülere bayıldım. Hepsinin olmasa da birkaç modelin yapılış mevcut. En güzel örgü modeller ive yapılışları için beğendiğiniz daha önce dantel olarak kullandığınız motiflerden yelekler, elbiseler, bluzlar örebilirsiniz.

Kışlık örgü modellerinden ise eldivenler mevcut. Degrade kazaklar, yelekler, bolerolar mevcut. Hırka modelleri mevcut. Motifli hırkalar evde kalan ipleri değerlendirmek için çok güzel bir proje.

Şimdi hep birlikte 100 den fazla çok beğeneceğinizi düşündüğümüz örgü modellerini incelemeye geçelim.

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler