Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Popcorn Kalp Sepet Yapılışı

Örgü sepet modellerine yepyeni çok güzel bir modelin yapılışını ekliyoruz. Popcorn kalp sepet yapılışı. Çok seveceğimiz ev dekorasyonumuza çok yakışacak evimize renk katacak örgü sepet modellerinden. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda da kullanılabilir. Çikolata kutusu olarak kullanılabilir. İçine şekerlemeler koyulabilir. Takı kutusu yapımı, toka kutusu modelleri olarak kullanılabilir. Tığ işi örgü modellerinden, penye iple veya farklı iplerle çok güzel sepetler hazırladık. Son paylaştığımız sepet yapılışı arasında keçeden kolay sepet yapılışı var. Renkli keçelerle dikişsiz kolayca sepetler yapabiliriz. Örgüden sepet yapmak isterseniz örgü sepet yapımı kolay modellerden. Dantel şeritler, fistolar, tığ oyaları, pullu oyalarla süsleyebiliriz. Eski oyaları sepetin yapımında kullanabiliriz. Örgü sepet yapılışı iki renkli ördüğümüz deri askılarla tamamladığımız sepetlerden. Gelelim şimdi popcorn kalp sepet yapılışını öğrenmeye.

Popcorn Kalp Sepet Nasıl Örülür?

Her renkle örüldüğünde çok şık duracak bir sepet daha. Kalp örgü sepet modelleri daha önce örmüştük. Bugün ise popcornlar kullanarak kalp sepetleri örüyoruz. Koton ipler kullanıyoruz. Ve üzerini örgü çiçek modelleriyle süslüyoruz.

Popcorn Kalp Sepet Yapılışı

Çok güzel değil mi. Çok şık duruyor. Son olarak videoya geçelim ve baştan sona yapılışıyla popcorn kalp sepet yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler