Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Keçeden Kolay Sepet Yapılışı

Keçe çalışmalarıyla devam ediyoruz. Sırada çok hoşumuza gidecek kolayca yapacağımız ve çok amaçlı kullanacağımız dekoratif sepet modelleri anlatımı hazırladık. Keçe sepet modellerini organizer olarak evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Kalemlik modelleri olarak makyaj malzemelerinizi koymak için kullanabilirsiniz. Dikiş malzemelerinizi, örgü malzemelerinizi koyabilirsiniz. Ekmek sepeti, baharatlık sepeti olarak kullanabilirsiniz. Bebek odası dekorasyonunda, banyo dekorasyonunda, çocuk odalarında, salonda, mutfakta, kısacası her yerde kullanabilirsiniz. Çekmece düzenleyici olarak bile kullanabilirsiniz. Çeşitli boyutlarda keçelerle boy boy sepetler yapabilirsiniz. Birçok farklı keçe modellerine, kendin yap projelerine değindik. Fakat ilk defa sepetten bahsediyoruz. Eğer elinizde keçeleriniz varsa ve bir köşede bekliyorsa hemen sepet yapmaya başlayabilirsiniz. Fakat öncesinde birkaç keçe projelerinden bahsedelim.

Bu paragrafta keçe kullanarak yaptığımız projelerden bahsedeceğiz. Keçelerle telefon kılıfları, tablet kılıfları, organizerler yapabiliriz. Mesela keçe kulaklık düzenleyici modelleri çok hoşunuza gidecek. Çok sevimliler. Pratik makyaj çantası yapımı içinde keçeleri kullanmıştık. Bozuk para cüzdanı modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Çocuklarımıza çok güzel oyun halıları yapabiliriz. Sıkılmadan oynayacakları halı tarifi için keçeden oyun evi battaniye yapımına göz atabilirsiniz. Şimdi keçeden kolay sepet yapılışını öğrenelim.

Keçeden Sepet Nasıl Yapılır?

Keçeden 3 boyutlu çok güzel bir sepet yapacağız. Bu güzel projeyi videoyu takip ederek çok rahat bir şekilde herkes yapabilir. Dikiş gerektirmeye iç içe geçer şekilde yapılmış kolay bir sepet. Sepetin yapılışını öğrendikten sonra düz keçe sepetler yapabiliriz. Sepetlerimizi biraz da hayal gücünü kullanarak süsleyebiliriz. Renk renk sepetler yapacağımız sepetlerin yapılışına geçelim.

Keçeden Kolay Sepet Yapılışı 5

Keçeden Kolay Sepet Yapılışı

Keçeden Kolay Sepet Yapılışı 1

Keçeden Kolay Sepet Yapılışı 2

Keçeden Kolay Sepet Yapılışı 3

Keçeden Kolay Sepet Yapılışı 7

Keçeden Kolay Sepet Yapılışı 6

Keçeden Kolay Sepet Yapılışı 4

Son olarak videoya geçiyoruz ve çok amaçlı kullanacağımız sepetin yapılışını öğreniyoruz.

Kaynak: https://www.fabartdiy.com/how-to-make-easy-folded-felt-organizer/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler